Wpis z mikrobloga

Tak tylko chciałbym zauważyć, że gdyby nadal obowiązywała kwarantanna i zamknięte kluby, puby i inne takie to laska nadal, by żyła.

Także zastanówcie się czy chcecie wracać do świata sprzed pandemii
#katowice #covid19
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert7454: Papierz śmieszy mnie tylko o 21:37. Lubie czarny humor, taki juz bardziej kradnący rowery niz rapujący, aczkolwiek ten jego „żart” nie jest ani śmieszny, ani smaczny, ogólnie nie ma na celu bawić, ewentualnie moze w-----c, a nie widzę w tym żadnego sensu.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Mnie i wielu Mirków bardzo rozśmieszył ten żart bo właśnie jest śmieszny i smaczny, za to papież nie dość ze przeruchany przez tyle lat, nie śmieszny i w dodatku nabijanie się z ważnej dla histori naszego kraju postaci jest niesmaczne.
  • Odpowiedz
@robert7454: Niesmaczne to bylo ukrywanie pedofilii, a ruchane przez wiele lat byly niewinne dzieci. Ta sytuacja jest bardzo dosadnym problemem, nad którym trzeba sie pochylić ( testy kierowców zawodowych, problem bezkarnej patologii wszechobecnej na ulicach miast ), temat należy podjąć i przedyskutować. Kościół katopedofilski i jego bezkarność to juz temat stracony, wiec mozna sie tylko nabijać. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
Tak tylko chciałbym zauważyć, że gdyby nadal obowiązywała kwarantanna i zamknięte kluby, puby i inne takie to laska nadal, by żyła.


@Maneharno: To była chyba największa zaleta lockdown'u cała patologia siędziała w domach i można było bezpiecznie z domu wyjść w środku nocy. Nawet teraz jest duuuużo lepiej niż było przed pandemią. Bo błędny krąg chalania po kątach i biegania po ulicach został przerwany.
  • Odpowiedz