Wpis z mikrobloga

Lipa totalna, tak teraz patrze na profil „zamordowanej”, to mega mi jej szkoda. W tle zdjęcia z dziecmi, patrze na profil jej ojca, a on zdjęcia z corka, #!$%@? nikt nie zasługuje na taka smierć. Poza tym to było jej życie, jak lubiła się bawic, to jej sprawa, ze o 6 rano się bawi, to jest taki wiek chociaż na zabawę nigdy lat za mało, oceniajmy sytuacje, a nie osobę. #katowice #wypadek
  • 24
  • Odpowiedz
  • 188
@vqqmeo proszę cię, elita internetu już wydała wyrok, że patusiarze się należało, bo dziecko za wcześnie urodziła, na ulicy za wcześnie rano była a do tego ma nieładne selfie na fejsbuku. Należało się jak nic, kierowca bohater!
  • Odpowiedz
  • 1
@vqqmeo jak czytałem efekt lucyfera to Zimbardo był zdania, że każdy człowiek może czegoś dokonać, ale właśnie zależy to od sytuacji.
  • Odpowiedz
@vqqmeo: Serio przejmujesz sie tym co wypisuje tutaj większość ludzi? Fani #!$%@? magicala, kononowicza i calej innej masy patologii, swiezo upieczeni maturzyści, ludzie z tagu przegryw albo pozostale piwniczaki, które jedyne zycie wioda w internecie? Tutaj w znakomitej większości to glupie dzieci, niektorzy chorzy zdecydowanie z bezradności życiowej, a przede wszystkim znawcy i teoretycy wszystkiego: prawa, medycyny, budowlanki, inwestycji i finansów, polityki czy wiedzy bezużytecznej.
Sytuacja sie zmienia, gdy (jak zwykle)
  • Odpowiedz
Należało się jak nic, kierowca bohater!


@fuechsinn: Nie należało się, ale idzie wywnioskować, że wzorem cnót nie była, skoro będąc w posiadaniu dwójki gówniaków, była na mieście ze swoim menem, który w dodatku chciał przyszpanować i rozgonić patusów na ulicy.
  • Odpowiedz
@vqqmeo oceniam sytuację brała udział w bijatyce na środku jezdni, zginęła. Można było tego uniknąć zwyczajnie po wyjściu z klubu udać się domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sam_w_domu: To jest tak przykre co się tu dzieje. Znam takie osoby, które miały dzieci tak wcześnie, nie przeszkadza to w życiu towarzyskim. Żadna z nich nie jest patusem. Jedni radzą sobie w życiu lepiej inni gorzej. Moi rodzice w wieku 19 lat mieli już 2 dzieci i na zabawę mieli czas, bo od czego są dziadkowie. Moja rodzina w żadnym momencie nie była patologiczna, mam trójkę rodzeństwa i nigdy niczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alteron: Ja kiedyś też brałem, jak mnie napadli, na szczęście nie zginąłem po kolami autobusu. Gdybym zginął, zostałbym pewnie patusem. Trzeba być mocno ograniczonym, żeby wszystko brać tak zero-jedynkowo.
  • Odpowiedz