Wpis z mikrobloga

przy tłumaczeniu o piosence shadow przestałem, bo to jawne robienie z ludzi debili


@jaydi1 Ale co tam niby jest nie tak? XD

Poza samplem gitary ten utwór nie jest nawet podobny do Shadowa. A jeżeli twierdzisz, że jest - to masz #!$%@? w uszach i zerowe pojęcie o produkcji muzyki.

Tak naprawdę ta "afera" skłoniła mnie to obejrzenie tego materiału. Nigdy nie interesowałem się Ekipą i nigdy też się tutaj w tym
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Mnie tylko zastanawia, na ile był to zbieg okoliczności, że również i „Shadow” powstał jako kawałek w psytrancie. Faktem jest to, że drop jest inny niż w tym kawałku Serba, ale całość mogla wyglądać tak, że Cichy po prostu znalazł utwór, na którym chciał się wzorować, wziął sampel tej gitary z jakiejś bazy (splice?) i postanowił zrobić podobny kawałek na szybko, gdyż miks jest tu zdecydowanie gorszy, wiec możliwe, ze
Mnie tylko zastanawia, na ile był to zbieg okoliczności, że również i „Shadow” powstał jako kawałek w psytrancie.


@Malpigaj: Z tego co mi się wydaje to Łuki właśnie słucha psytrance i to miała być jakby jego piosenka.