Wpis z mikrobloga

To żem #!$%@?ł, poszło w mc 1x186kg chociaż wstać było już ciezkawo xd. No ale kolejny przystanek do 200kg za mną, no i chęci wracają bo po oddaniu krwii jakiś wypompowany byłem

Elo byki miłego likendu.

#mikrokoksy #silownia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@picasssss1: Mi pomogło łapanie niżej w dłoni. Jak zaczynasz ciągnąć to sztanga i tak się zroluje w dół, jak sie dobrze ustawisz to to wyeleminujesz. Dzięki temu startowałem już z w części otwartą ręką tak jakby i sztanga nie zsuwała się w dół. Odcisków nie da się wyelimnować, ale możesz sprawić, że nie będą tak przeszkadzały. Jak łapałem całkiem w palcach to jeszce mniej je odczuwałem.

Zobacz tutaj: wygląda jakby
DywanTv - @picasssss1: Mi pomogło łapanie niżej w dłoni. Jak zaczynasz ciągnąć to szt...

źródło: comment_1627753775GutsQKhvHY4PYT9GkROSUl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DywanTv: Tzn problem odcisków mam już po którejś z kolei serii więc to nie jest tak że już mi przeszkadzają na początku, gorzej bo robią mi się mini odciski na zgięciach palców xD ale ogólnie na wielki plus zmiana chwytu, jestem w stanie to utrzymać na luzie jak robię te jedynki
  • Odpowiedz
@DywanTv: nachwytem, ale lewa strona szybko mi się męczyła i zmieniłem ją na podchwyt. Pasków nie mam i dalej nie umiem ich wiązać, ale nie jest mi to potrzebne jak wzmocnił mi się chwyt, tylko te odciski :P
  • Odpowiedz