Wpis z mikrobloga

Potrzebna pomoc w odnalezieniu książki:
Z tego względu, że na wykopie siedzi cała masa przeróżnych ludzi o różnych zainteresowaniach, to stwierdziłem, że tutaj zasięgnę pomocy. Sprawa przedstawia się następująco, gdy byłem młodszy w domowej biblioteczce mojego wujka (było to minimum 10 lat temu, raczej dość istotna informacja) znalazłem książkę na tematy takie jak kryptydy typu Potwór z Loch Ness, jakieś tam alien sighting, coś też o duchach było czy innych nawiedzonych dworkach itd. Wszystko to w jednej książce. A że byłem wtedy za młody i za głupi żeby przejmować się tekstem, to niestety tytułu też nie zapamiętałem, a książka z biblioteczki zniknęła. Chciałem ją odszukać i sobie nabyć, ale no niestety nie mam pojęcia jak się dokładnie zabrać za te poszukiwania, zwłaszcza z takim upływem czasu, także jeśli ktoś byłby w stanie jakoś pomóc bo np. zna ten tytuł lub cokolwiek w tym stylu to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc lub inne rekomendacje książek w tej tematyce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ksiazka #ksiazki #czytanie #biblioteka #kryptydy
  • 9
@EsteradThyssen: Jeśli chodzi o kontent książki, no to odpowiada też w miarę temu "Niewyjaśnione tajemnice których nie potrafią wyjaśnić najtęższe umysły" autor Joel Levy, ale jakaś taka za nowa chyba i mi okładka się nie kojarzy. Inną jest "Osobliwości życia ziemskiego" Lucjana Znicza, co bardziej mi pasuje jeśli chodzi o okładkę lub "Życie nieziemskie" tego samego autora, ogólnie wszystkie okładki książek Lucjana Znicza budzą we mnie takie uczucie nostalgii, więc coś