Wpis z mikrobloga

To co mówisz to naiwny, dziecięcy sposób postrzegania świata. Jednemu się uda, drugiemu nie i koniec. Bóg, karma czy los nie wynagrodzą cię, nie dadzą drugiej szansy. Nigdy nie będzie lepiej, będzie tylko gorzej.


Gdzie niby stwierdziłem, że Bóg czy karma ma tu coś pomóc? Zwykle życzę ludziom dobrze i jestem osobą skłonną do wsparcia. Naiwnym to jest nastawienie że jak ktoś ma gorzej od ciebie to lepiej niż jakbym im też
@NijuGMD: Po prostu Ci brakuje tej desperacji, co mają osoby ze słabymi ocenami. Jak ktoś był #!$%@? w szkole albo był bezrobotny albo był ściekiem społeczym i kończą się mu perspektywy na życie to zrobi wszystko żeby tylko nie #!$%@?ć sobie reszty swoich lat. Tobie się udawało to myślałeś że jesteś już ułożony a tu życie zweryfikowało. Głowa do góry mordo, z czasem przejdzie, byłem w podobnej sytuacji
zrobiłem inżyniera na prestiżowym kierunku w jednej z najlepszych uczelni w polsce, za rok będę magistrem... i jestem nikim.

informatyka stosowana, o ile te studia skończę


@NijuGMD xDDDDDDDDD
Ale wiesz, że zamiast marnować 5 lat i uczyć się nieprzydatnego gówna, mogłeś zrobić ten przeklęty, 3-miesięczny bootcamp i miałbyś pracę, a potem z górki? xD w te 5 lat szybko byś zarobił na fajny samochód, odłożyłbyś na dom.
Rzuciłem studia po 3 semestrze,
u mnie podobnie tylko że mnie nawet na uczelnię nie przyjęli, a bez doświadczenia nigdzie mnie nie chcieli, a jak wpisywałem że obsługiwałem własnych klientów i na własną rękę programowałem to że hehe ale tak to się nie liczy


@NaczelnyMizoginRP no jak żadnego portfolio nie miałeś, albo bardzo ubogie, to czego się spodziewałeś. Mnie przyjęli po kursie, z portfolio 6 projektów, żadnego doświadczenia w branży. Dobra pensja na początek.
Dokładnie xD

Pamietam swoje początki, obroniony inżynier, szukanie pracy, wysłanie mliona CV, żeby w koniec zacząć karierę projektanta za najniższą krajową i na umowie zlecenie xD

Ten uczuć kiedy robisz poważne rzeczy, musisz myśleć i cały czas być skupiony, a zarabiasz mniej niż jakbyś sprzątał w maku. Rynek pracownika xD


@pat1ryk jaki projektant? Jaka branża? Kiedy to było i jaki rejon Polski?