Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@NijuGMD: 90% tych melepet co z klasy do klasy 4pod-3gimb mialy paski skończyli jako jakieś robaki na magazynach, produkcjach, emigracjach albo inne gowno roboty.

Pamiętam jeszcze taką laske co zawsze taka mądra była każdy kangur itp. Wygrany. Stara to była z niej dumna że jej córka będzie kimś a reszta klasy to downy są co skończą na Łopacie albo zasiłku.
Teraz ta laska pracuje w Dino na kasie i ma gówniaka
@NijuGMD: skoro nic nie potrafisz i jesteś bezużyteczny to skąd zdziwienie, że inni mają lepiej? I po co marnujesz życie na studia, skoro masz nastawienie że i tak nic nie osiągniesz? Btw jaka specjalizacja w informatyce?
skąd zdziwienie, że inni mają lepiej?

@eth0: zdziwiony jestem, bo dałem się oszukać za dzieciaka

po co marnujesz życie na studia, skoro masz nastawienie że i tak nic nie osiągniesz?

bo nie mam żadnego pomysłu na siebie a nie mogę neetować, bo mnie mama z domu wyrzuci

Btw jaka specjalizacja w informatyce?

żadna
@NijuGMD: jak żadna? Musisz mieć jakąś specjalizacje. Jak nie wiesz co robić i czym się zająć to pretensje miej tylko do siebie, że marnujesz swój czas na studia, które Ci praktycznie nic nie dadzą.
Rozumiem, że nie potrafisz ani skonfigurować serwera czy to Windows czy Linux, a zrobienie prostej sieci to dla ciebie kosmos? A jakby przyszedł Janusz i no weź mi Pan crm-a wdróż to rozkładasz ręce i zaczynasz beczeć,