Wpis z mikrobloga

#neuropa: PiS i TVP szerzą propagandę! Nie wierzcie w żadne ich słowo! Kłamliwe media!

też #neuropa: "Akcja #mimowszystkoduda pokazała prawdziwe oblicze Konfederacji", "w pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę, w TVP tak mówili".

I przez rok nawet nie przyjęli chwili refleksji, że to co oni powielają to przygotowana przez Konrada Węża czy innych TVPowskich propagandzistów manipulacja, a sama Konfederacja po I turze całkowicie i oficjalnie odcięła się od tej akcji i punktowała, że biorą w niej udział powiązani z PiS ludzie.

Co jeszcze lepsze: ten wykres o głosach wyborców Bosaka chętnie powielała długi czas TVP, bo jeśli spojrzymy na wyborców Konfederacji, to już ponad 60% poparło Trzaskowskiego. No ale to nie pasuje do narracji.

#neuropis wiecznie żywy. Jak ci ludzie przejmą TVP to pewnie nawet nie będą musieli propagandzistów "odpowiedzialnych" za manipulacje wobec Konfederacji zwalniać, bo się z nimi zgadzają i cieszą z tego co robią.

#bekazlewactwa #konfederacja #korwin #4konserwy #polityka
wojtas_mks - #neuropa: PiS i TVP szerzą propagandę! Nie wierzcie w żadne ich słowo! K...

źródło: comment_1627720035I4njkpUEjPRBNKBrgj6vYX.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtas_mks: osobiście znam konfederate, który powiedział, że woli zagłosować na Dudę, bo nie chce pozwolić lewactwu się panoszyć. Żadne argumenty nie trafiały. Zakończyliśmy znajomość po tym jak dowiedział się że byłem na strajku kobiet, a on życzył wszystkim tam obecnym #!$%@? od sebkow z RN. W tym mnie, bo tam byłem. Taka to znajomość.