Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#!$%@? mnie na wykopie i ogólnie w Polsce hejtowanie każdej grupy użytkowników dróg bez wyjątku. Pedalarze - debile. Motocykliści - debile. Piesi - debile. Kierowcy tirów - debile. Samochodziarze - debile. To już chyba wszyscy, więc jest jakaś grupa, która nie jest wina? xD
Kogo nie spytam wśród znajomych - każdy jeździ zajebiście. Tylko kto te wypadki powoduje? Nikt nigdy nie zacznie od siebie. Ile razy jechałem z jakimś znajomym, który prowadził i na bieżąco komentował (co mnie niesamowicie zawsze #!$%@?) co ten #&$@ z przodu #!$%@?, a sam jeździł jak zjeb. Zazwyczaj ta "zajebista jazda" polega na dojechaniu z punktu a do b przez 5 lat bez wypadku. No #!$%@? najwyższa forma umiejętności xD Chociaż w sumie przejechać tyle w tym kraju i nie zostać skasowanym przez jakiegoś innego #!$%@?, to faktycznie może być wyczyn.
I tak jest wszędzie w tej Polsce.
#polskiedrogi #motoryzacja #polska #mentalnoscpolaka
  • 4
@PodniebnyMurzyn: Jedynie kaczej rodzinki szkoda co zablokują drogę na pół godziny i zrobią zator na następne trzy w upale na chwilę przed rozpoczęciem pracy. Albo szkoda sarny co wyskoczy z krzaków na rodzinkę jadącą raz w roku do miasta zrobić zakupy w markecie, alboż tych nieszczęsnych żab, którym trzeba opłotek zrobić na 20. kilometrów bo biedne wyschłyby w lesie na górce w czasie słoneczka.