Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy w wyborze maszynki. Chce kupić taką tradycyjna na wymienne żyletki. Mam twardy, gęsty zarost. Jednorazówki są zapchane w trakcie pierwszego golenia, a elektryczny Philips one blade po miesiącu nie daje rady i muszę kupować nowe ostrze, a 40zl co chwilę wydawać to spory wydatek. Budżet ok. 130zl. Ewentualnie jakie akcesoria do owej maszynki dokupić poza tym budżetem na maszynkę

#golenie #broda
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gromakon: ja mam jakąś skręcana z PRL-u i żyletki polsilvera i zawsze dawała radę, aktualnie mam brodo-wasy więc się gole elektryczna do strzyzenia
@Gromakon: maszynka King C Gillette z takich przystępnych cenowo i dobrych, ewentualnie do takiego twojsgo zarostu to Muhle R41, ale to już cały budżet wykorzystasz. Żyletki Perma-Sharp, Gillette Platinum, albo Feather (najlepiej po paczce tych co wymieniłem i jeszcze parę jakie znajdziesz w sklepie gdzie będziesz zamawiał, nie są drogie a wypróbujesz różne). Możesz też kulić jakiś pędzel do golenia (Isana w Rossmanie jest sppko i niedrogo) i krem/mydło do golenia,
@Gromakon: Zainwestuj też w mydło i pędzel do golenia. Jeśli brakuje budżetu to jakiś pędzel z szczeciny z Omegi lub syntetyczny z Rossmanna. Do do mydła na przykład Prosaso też nie wydasz dużo.