Wpis z mikrobloga

@WyslijNaPwUlubionegoMema: to wyglada jakbys wydawal pierwsze zarobione pienaidze lub wlasnie ukonczyl 18 lat :) wzor slaby, jak z cyklu "chce miec tatuaz, ale w sumie nie wiem po co" lub dziarka spod celi. Zawsze mi sie wydawalo, ze albo sie dziarasz dla idei, albo robisz dzielo sztuki, a jezeli ani jedno ani drugie to po kiego grzyba?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WyslijNaPwUlubionegoMema: przypominać patologię rozumiem - ale jako coś co się zostawiło za sobą i do czego nigdy nie chce się wracać, a taki tatuaż na mnie sprawia wrażenie, jakbyś ją podziwiał...
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: zajebisty jest, ja sobie robie całe ciało w takie wrzutki i niektóre coś znaczą a niektóre nie i #!$%@?. Na przykład tera idę robić syrenkę hydrant, czyli ogon syreny a góra to hydrant w ignorant style. #!$%@? ten wzór i lecisz z tematem dalej. A do tej pory mam na przykład kiełbasę wydziaraną i elo.
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: sam mam tatuaż i pewnie kiedyś zrobię kolejne, ale twój wzór średnio mi się podoba... Pamiętaj, że tatuaż musi być czymś, co ci się nie znudzi do końca życia - a jak już znudzi, to niech chociaż będzie estetyczny bez kontekstu. Czy tak jest w tym przypadku? Nie wiem, prawde mówiąc. Poza tym po zrobieniu tatuażu, nie wiem czy to będzie takie oczywiste, że to butelka. Generalnie nie przejmuje
  • Odpowiedz