Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat, chcę kupić crossa, te motocykle nie mają dokumentów, nie rejestruje się ich w wydziale komunikacji itp. Wszędzie w internecie są różne informacje na ten temat, spotkałem wersję, że trzeba jakąś zgodę sądu, albo zgodę opiekuna, lub że kompletnie nie ma takiej możliwości i trzeba czekać do 18. Dodam, że zaraz chciałbym go sprzedać bez jakiś problemów z sądem czy coś. A i jak coś to wiem, że najprościej byłoby na któregoś z rodziców spisać tą umowę ale to nie takie proste w moim przypadku. Ktoś przerabiał ten temat lub jest obeznany w prawie i może jakoś pomóc?
#prawo #kupnomotocykla #kupnosamochodu #poradyprawne #prawnik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610304212cf3e1000bf56fd1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 17 lat, chcę kupić crossa, te m...

źródło: comment_1627591214TTOooMuDfsOIDpTCsLisEv.jpg

Pobierz
  • 5
OP: @ciasteczkowy_otwur to jest od osoby prywatnej, także bez żadnych faktur itp. umowę chcę mieć tylko po to, żeby w razie czego nie mieć problemów z policją o jakąś kradzież czy coś. i tak btw to nie chodzi o ukrycie tego przed rodzicami, tylko o to, że jesteśmy daleko od siebie w tym momencie a okazja się akurat natrafiła na taki zakup.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)