Wpis z mikrobloga

To dzięki niemu mamy prawie najwyższą stawkę VAT w całej Europie, do tego zrobił skok na pieniądze pracujących Polaków z OFE.

https://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/skok;na;pieniadze;z;ofe;rzad;zabiera;nam;150;miliardow;zlotych,14,0,1375502.html

Plujesz, szkalujesz folksdojcza? Pluśnij.

#takaprawda #pispojednozlo #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #heheszki #bekazpodludzi #podatki #polska #tusk #polityka
PoIand - To dzięki niemu mamy prawie najwyższą stawkę VAT w całej Europie, do tego zr...

źródło: comment_1627588721NW8KKcHXXebxwgmMpMpkJp.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
To dzięki niemu mamy prawie najwyższą stawkę VAT w całej Europie


@PoIand: To dzięki niemu wprowadzono "prawie najwyższą stawkę VAT w całej Europie".
A nadal ją mamy dzięki pisowi, który przedłuża jej obowiązywania w nieskończoność.

Czemu o tym nie wspomnisz pisowski propagandzisto?
  • Odpowiedz
  • 13
@PoIand dlaczego tacy jak Ty wycierają sobie twarze patriotycznymi hasłami? Masz nick Poland... Powinieneś mieć jakiś związany z baranami, czy czymś pokrewnym.
  • Odpowiedz
nie należy również zapominać po podwyższeniu wieku emerytalnego za czasów po


@GeneralRakieta: A to coś złego? xD
Ja wiem, że dla wazonów ekonomicznych, którzy o polityce społecznej i emeryturach słyszeli jedynie od babci, to niedopuszczalne, ale żeby pokolenie, które teraz wchodzi na rynek pracy, nie musiało #!$%@?ć na baby-boomersów, którzy odchodzą na emeryturę, to jedyne rozwiązanie
No bo nie sądzisz, że PiS zrobi reformę emerytalną, która ten problem załata? Jeśli tak to podziwiam bycie tak bardzo
  • Odpowiedz
@niochland: jak widać są takie dzbany, co lubią #!$%@?ć do końca życia, ale wyobraź sobie, że są też normalni ludzie, którzy chcą trochę pożyć po przejściu na emeryturę, na którą przez całe życie odkładali chore pieniądze
  • Odpowiedz
jakie #!$%@? dzięki niemu


@iAmTS: Nie obchodzi mnie kto zaczął macie sobie podać ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podniósł do 23%? Podniósł. Masz jakiś problem z faktami? Wpis jest o ryżym, a nie o pisie.
  • Odpowiedz