Wpis z mikrobloga

##!$%@?
Współlokatorzy pomimo grafiku w ogóle nie sprzątają. Współlokatorce się zdarzy jeżeli się ją upomni, wtedy powie, że nie wiedziała, że jest jej kolej (xD!) i posprzata. Wspolokator obiecuje, że posprzata, ale mijają tygodnie i nie robi nic w tym kierunku, wiec z racji, że nie potrafię żyć w syfie sprzątam za niego, a jemu nawet nie jest głupio. Jakby tego było mało na mieszkanie nie kupują praktycznie nic. Zaoferowałam, że zamiast kupować na zmianę za kolejką mozemy rownie dobrze sie składać lub kazdy moze osobno dla siebie kupować papier, plyn do naczyń etc. Oni, że kolejka im odpowiada i nadal nie kupują nic. Echh jeszcze dwa miesiace i wyprowadzę się z tego mieszkania, ale mam już dość anonki. Dla mnie jest to niepojęte, że ludzie nie mają wstydu.. Potrzebowałam to z siebie wyrzucić.
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szaramyszka911: proponuję zrobić tablicę i zaznaczać co kto kiedy robi, jak ktoś czegoś nie zrobi to wrzuca 20zł do wspólnej skarbonki (która jest później przeznaczona na wynajęcie sprzątaczki na godziny - po uzbieraniu odpowiedniej kwoty oczywiście).
@bellazi: Już widzę jak ochoczo wrzucają te 20zl, jak nie maja nawet na papier do dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) @szaramyszka911: Z tego typu "zwierzętami" bez godności nawet zwierzęcia jedzie się krótko. Kupujesz tylko dla siebie, i trzymasz w pokoju, na pewno da się to wszystko pomieścić. Proponuje też zabrać talerz, kubek i sztućce dla siebie. to tylko 2 miesiące. Najważniejsze, przestań za nich sprzątać, bo