Wpis z mikrobloga

Tak mnie szczerze zastanawia ile Wardęga jeszcze wie o ekipie czego my nie wiemy i tylko czeka po prostu na odpowiedni moment żeby ich jeszcze bardziej dobić bo wydaje mi się że to nie ostatni film Wardęgi o Ekipie, zauważcie że Wardęga już w kwietniu wiedział jak nie wcześniej że p-------a logo tylko siedział cicho i czekał aż ekipa znów coś o-----e i nastał moment kiedy nowciax nagrał film z pozwami... Wardęga na live mówił że wie trochę więcej o tej dziewczynie Mini Majka tylko jak narazie nie może nic mówić i tak mnie właśnie zaczęło zastanawiać czy to przypadkiem nie była aluzja do tego że szykuje się kolejny film o ekipie tylko po prostu znów poczeka... A teraz wyobraźcie sobie jak oni musza teraz uważać na to co nagrywają wiedząc że ich obserwuje ktoś kto ma w------e na ich hajs i pozycję na YouTube...Bo komentarze pod ich filmikami po odcinku Wardęgi zaczynają mówić same za siebie jak ludzie do nich zaczynają podchodzić!
#friz #polskiyoutube #youtube #ekipa #rozrywka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wakxam: Nawet jak wie jedną małą pierdółkę która starczy max na 30 sekundowe story to on teraz próbuje szachować friza żeby coś odpowiedział/odniósł się. Nie wysypie się z tego długo bo nie będzie miał już jak wywierać presji. Widać jego w--------e bo długo kisił sprawę z logiem i liczył że to eksploduje a póki co biorą go na przeczekanie, ewentualnie rzucą jakiś film na który wardęga będzie odpowiadać ale nie
  • Odpowiedz
@wakxam: ludzie co wy w ogóle oglądacie i jak możecie dawać jakąkolwiek atencję takiemu scierwu, rynsztoków jakim jest ta cała ekipa? Jeśli ktoś ma mniej niż 12 lat to można mu to jeszcze wybaczyć, ale jeśli ktoś jest starszy i ogląda to z własnej woli musi być upośledzony umyslowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@harnas_sv: dokładnie, jak napisałeś. Zapomniał już Wardęga, jak zdobył sławę na kopiowaniu prankow Remi Gaillarda. Remi przestał kręcić filmiki i Wardęga zniknął z yt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wakxam: podobnie sugerował, że wie coś o pojawiających się plotkach o Marcysi. Tylko jest jeszcze jeden aspekt - części rzeczy nie może powiedzieć, bo narażałby się na odpowiedzialność sądową. Ale tak, widać, że chce na nich wywrzeć presje pokazując i sugerując, że coś ma i żeby lepiej odpowiedzieli, bo znowu coś wypłynie.
  • Odpowiedz