Wpis z mikrobloga

Napiszę jeszcze raz na ogólnym tagu by dzieci widziły, odnośnie "pozwów" Rafonixa:

Ale wy wiecie, że rafonix pieprzy tu bzdury? Wysłanie pism kosztuje 50 zł od pisma, ale w sądzie by uwalił i jeszcze pokrył koszty sprawy. Funkcja ZGŁASZANIA jest ogólnodostępna i kazdy może sobie ją klikać bez żadnych obaw. To twitch decyduje czy go zbanuje i to zrobił.

Wysłać pismo z kancelarii można każdemu o wszystko. POZWAĆ można też każdego o cokolwiek. A dopiero potem sąd rozstrzyga.

Pozew na Daniela za to, że powiedział ludziom, by używali ogólnodostępnej funkcji, jest tak logiczny, jakbyście chcieli pozwać kogoś za to, że powiem Wam, byście minusowali jakiś wpis na wykopie. Minusowanie wpisu na wykopie a Rpeort na twitchu to TO-SA-MO.

To tak, jakbyście zgłosili podejrzenie przestępstwa na psy, sąd by uznał oskarżonego WINNYM, a potem ten ktoś miałby Was sądzić bo zadzwoniliście na policje? PRzestańcie wierzyć w bajki zarówno Daniela jak i Rafona bo obaj są mitomani.

#rafonix
#danielmagical
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@the_mondel_2: Oczywiście, że może tak być. Gruby przecież dostał wezwanie przedsądowe od Rozpary, którym się podtarł, bo nie miało racji bytu. I to było wiadomo od razu, że nic z tego nie będzie.
Natomiast tu nie ma tej pewności, czy czegoś tucznikowi nie uszykują. Póki co, to wierzę, że jednak na machaniu szabelką sie nie skończy i zaczną grubego męczyc pozwami. Jeśli dojdzie do sprawy, to sąd oceni czy zgłaszanie
  • Odpowiedz
@yosemitesam: no tylko różnicą jest to, że ty wierzysz, że prawnicy Rafonixa są przekonani, że wygrają, a ja wierzę, że powiedzieli łokietnikowi, żeby się nie podpalał i odpuścił jak gruby nie przestanie po straszaku. Zobaczymy jak to będzie, ja jestem praktycznie przekonany, że wyciągnięcie konsekwencji za namawianie do zgłaszania kanału nie przejdzie w żadnym sądzie.
  • Odpowiedz
@yosemitesam: O jaki piękny fikoł - dopiero co twierdziłeś, że skoro kancelaria rafonixa pozew wysyła, to wiedzą co robią i pozew wygra.

Ale już kuracyjka się cofa i mówi, że tak naprawdę, to ciężko powiedzieć XDD idź już, ludzie chcą zjeść.
  • Odpowiedz