Wpis z mikrobloga

Napiszę jeszcze raz na ogólnym tagu by dzieci widziły, odnośnie "pozwów" Rafonixa:

Ale wy wiecie, że rafonix pieprzy tu bzdury? Wysłanie pism kosztuje 50 zł od pisma, ale w sądzie by uwalił i jeszcze pokrył koszty sprawy. Funkcja ZGŁASZANIA jest ogólnodostępna i kazdy może sobie ją klikać bez żadnych obaw. To twitch decyduje czy go zbanuje i to zrobił.

Wysłać pismo z kancelarii można każdemu o wszystko. POZWAĆ można też każdego o cokolwiek. A dopiero potem sąd rozstrzyga.

Pozew na Daniela za to, że powiedział ludziom, by używali ogólnodostępnej funkcji, jest tak logiczny, jakbyście chcieli pozwać kogoś za to, że powiem Wam, byście minusowali jakiś wpis na wykopie. Minusowanie wpisu na wykopie a Rpeort na twitchu to TO-SA-MO.

To tak, jakbyście zgłosili podejrzenie przestępstwa na psy, sąd by uznał oskarżonego WINNYM, a potem ten ktoś miałby Was sądzić bo zadzwoniliście na policje? PRzestańcie wierzyć w bajki zarówno Daniela jak i Rafona bo obaj są mitomani.

#rafonix
#danielmagical
  • 48
@NieistotneKto: PS - jedyny powód dla którego Rafon to robi to wzięcie @daniel-zwierzynski na strachy. Bo ten bajki o tym, że Twitch mu "obiecał że już nigdy nie dostanie bana..." to farmazon jak *UJ - gdyby twitch tak powiedział, to by mu bana zdjął. A NIE ZDJĄŁ. Myślcie #!$%@?.

On się boi, że jak ban minie, Daniel znowu by zrobił akcję zgłaszania i wtedy Rafon dostanie perma.
@yosemitesam: Ale Rafon je zleca. Ja wiem kto pisze pisma, napisałem Ci nawet ile to kosztuje. Nie będę pisał do jego adwokata XD bo piszę do upośledzonych wykopków. Nie rozumiem co ty bredzisz.

Ja się odnoszę tylko do tego, że dzieci z polskich wsi wierzą w takie dyrdymały od Rafonixa.
@yosemitesam: Co? Ty chyba sobie kpisz. Pismo o przeprosimy to nie jest pismo do sądu synku. Kancelaria wysyła pismo ostrzegawcze, nie pamiętam teraz jak to się fachowo nazywa. To jest taka groźba. A paragrafów nawet w nim nie musi być, to jest "zróbcie to a to albo wejdziemy na drogę sądową".

Właśnie o tym mówie jak się śmieję z wykopków, większość tutaj ma 15 lat i absolutnie zero ogaru...
@yosemitesam: Dodam jeszcze, że GDYBY szedł na drogę sądową, to z miejsca by jego kancelaria pozwała Daniela Zwierzyńskiego, a on dostałby już pismo z sądu o ruszeniu postępowania.

Jak mi klient wysłał raz takie pismo do adwokata, który obsługuje moją JDG, z miejsca je adwokat wywalił do kosza, bo to nie ma ŻADNEJ mocy prawnej, to są tylko legalne pogróżki.
@NieistotneKto: To się nazywa wezwanie przedsądowe, tatuśku z prawniczą sklerozą.
A jak tucznik nie zapłaci, to prawnik Rafona skieruje pozew do sądu. tak to się odbywa, panie mecenasie.
I trudno mi uwierzyć, że nie ma podstaw prawnych, żeby ten pozew nie przeszedł, bo żaden prawnik nie podpisałby się pod takim gniotem.
A jak tucznik chce się sądzić, to proszę bardzo, dodatkowe koszty czekają.
@yosemitesam: Oho, argument "haha zapomniałeś jak się nazywa pismo", jprd....

Właśnie potwierdziłeś to, co ja pisałem - że są to pogróżki a nie wejście na drogę sądową. Więc nie wiem czego dalej nie rozumiesz?

Nie, NIE MA podstaw prawnych - a prawnik ci napisze co zażądasz - chcesz, daj mi dane, dla jaj jutro powiem mojemu by Ci coś wysłał.

Jedyne podstawy to o zniesławienie. Za te reporty absolutnie ZERO podstaw.
@yosemitesam: O czym ty bredzisz, gdzie ja pisałem, że musi cokolwiek teraz płacić? Ty walczysz z jakimiś swoimi chochołami ostro?

Powtarzasz moje słowa cały czas ale w jakiś magiczny sposób wydaje ci się, że wygrywasz. Widzę bordo zobowiązuje O_O
@pavl_: Ale to są tylko domysłu i kwestia wiary, kumasz o co chodzi? Tak samo jak te historyjki o tym, że "ktoś z samej góry na twitchu powiedział..."

Ludzie którzy wierzą tym patusom również wierzą w fejk donejty i to, że Gural kupił dom. #!$%@? otwórzcie oczy XD
@NieistotneKto: dostanie Grubas wezwanie do zaprzestania wyzywania Rafonixa, a jak podetrze się tym papierem to o ile nie wpadnie w FASowy szał i serio czegoś nie #!$%@?, to Rafonix #!$%@? ugra. WYSOKI SĄDZIE, BO LUDZIE KLIKALI PRZYCISK ZGŁOŚ NA TWITCHU I MNIE ZBANOWALI I NIE MOGŁEM W GTA RP GRAĆ.