Wpis z mikrobloga

@derincon: Gdyby się nie oglądało na innych to społeczeństwo by upadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie są katolskie przekonania tylko przekonania społeczne, bo jednak egzystujemy razem i razem tworzymy to wszystko a takie myślenie jak twoje powinno być gnojone bo zagrażasz ludziom chorym, starszym i bardzo młodym więc jak Cię c--j obchodzą inni i społeczeństwo to powinni Cię po prostu z niego wykluczyć
  • Odpowiedz
@PogromcaDzieciNiepelnosprawnych: ciekawe, zajebista teoria, widać, że masz jeszcze koper pod nosem i życia nie doświadczyłeś. Najlepiej oddaj wszystko innym i rób wszystko za darmo bo tak trzeba społecznie. Najlepiej przepraszaj, że żyjesz bo możesz kogoś zarazić, schodź z drogi gdy ktoś na ciebie idzie i w ogóle to socjaliźmie witaj. Taki swój obraz przedstawiłeś. K---a, skąd się biorą tacy jak ty.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Poczytaj sobie te linki które wrzuciłem i statystyki i przestań zakłamywać rzeczywistość pisowski trollu. Zmniejszono hospitalizacje, podowoływano zabiegi na NFZ, pozamykano ludzi w domach bez leczenia POZ i nagle pikaczufejs bo ludzie poumierali.
Do tego obliczanie R dla covida są głównie na podstawie głównie pozytywnych testów PCR, które absolutnie nie nadają się do diagnostyki infekcji bo jej nie wskazują, a jedynie viral load (i to bez wskaźnika czy wirus
SpasticInk - @johny-kalesonny: Poczytaj sobie te linki które wrzuciłem i statystyki i...

źródło: comment_1627562012uUddvbOJfDzUDdiO1zqmCx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@derincon:

K---a, skąd się biorą tacy jak ty

Typie, Ty chyba jesteś z innej planety bo wszyscy w mojej pracy i w moim gronie znajomych zachowują się w ten sposób, po prostu dbanie o społeczeństwo należy do obowiązków dorosłego człowieka XD Więc albo jesteś tak gigantycznym narcyzem że nie widzisz konsekwencji tego co robisz albo obracasz się w jakimś Oskarskim środowisku.

w ogóle to
  • Odpowiedz
@PogromcaDzieciNiepelnosprawnych: ale czemu nie potrafisz spojrzeć szerzej? ja się zastanawiam nad tym samym, zupełnie nie skumałeś sensu wypowiedzi i jesteś jak większość szarej masy, bo pan tak kazał i tak trzeba robić. Każą szczepić, będę się szczepił. Brak słów, gdyby właśnie dorośli ludzie stawiali swoje potrzeby na pierwszym miejscu to by nie było całego syfu, bo każdy by dbał o siebie. Jest tyle różnych innych możliwości, ale widać musisz mieć
  • Odpowiedz
@Killson prawdziwe to dotyczy każdej choroby. Kiedyś byłem grubas 100 kg wagi, żarlem syfy i prowadziłem osiadły tryb życia i średnio 3 razy w roku mnie rozkładała choroba. Teraz 77kg, aktywny tryb życia, uważam co jem (choć wiadomo czasem sobie pozwalam na grzeszki) i nie chorowałem od jakiś 4 lat.
  • Odpowiedz