Wpis z mikrobloga

Powiem wam szczerze że nie mogę się doczekać upadku Ekipy i jak to będzie wyglądało czy ich ciągłe dramy zniszczą czy po prostu już nudnawy content i wypalenie zawodowe bo bądźmy szczerzy oni po prostu się już kończą i wiem że sporo osób napisze że nie bo Friz podpisuje umowy z Koral czy Energylandią itd i tworzy muzykę (#!$%@?ą) itd ale bądźmy szczerzy on to robi dlatego że już nie mają pomysłu na filmy, to jest po prostu taka ucieczka, ja szczerze im daje max 2 lata jeszcze szczególnie że w propozycjach zaczynają się mi pojawiać takie same treści które Friz robił za czasów daily więc to tylko kwestia czasu aż kidosy Friza czy Wersow podrosną a yt przejmie inna dzieciarnia...
#friz #polskiyoutube #youtube #rozrywka
  • 5
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1 u mnie w pracy jest babeczka która ma syna z zespołem Downa i mówi że on to cały czas ogląda i ich uwielbia, jak się jej spytałam czy to na pewno ma dobry wpływ na niego (ma 9 lat) to powiedziała że jak mu to wyłącza to wpada w szał
  • Odpowiedz
@wakxam: Raczej teraz cisna ostro żeby kurs akcji się jako tako trzymał, wkoncu bez zysków nie ma szans na podbicie ceny kursu bo to nie jakiś start-up z mega potencjałem. Pozatym prawdopodobnie ekipa nigdy się nie rozpadnie a przynajmniej niektórzy członkowie będą ciągnąć sianko z YouTubea lub insta ciągle. Tylko że to będą sporo mniejsze kwoty ale nadal dla zwykłego człowieka mega duże.
  • Odpowiedz