Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki, mam pytanie dziś byłem w banku aby przedstawiono mi proponowany kredyt. Nigdy wcześniej go nie brałem i nie znam się na tym kompletnie. Pani w aplikacji coś poklikała i wyliczyła to co na zdjęciu. Czy to się opłaca? Myślałem o rezygnacji z tego ubezpieczenia, ale Pani mówiła, ze wtedy bank może się nie zgodzić na jego udzielenie. Wiec mam plan po prostu od razu po wzięciu kredytu napisać wniosek o rezygnacje z tego ubezpieczenia, można tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #banki #ekonomia #pieniadze
N.....d - Cześć wykopki, mam pytanie dziś byłem w banku aby przedstawiono mi proponow...

źródło: comment_1627464700BpnsJg1wTxTmHbuqnh2p5O.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rst00: Chodzi o auto, ale załóżmy, Ze kredyt to jest jego 1/2 wartości. Mam uzbierana większa cześć, z czego tez na ewentualne wymiany (rozrząd itp.). Dostałem nowa umowę z duża podwyżka i po prostu na ta okazje chce nowe autko.
Chciałbym tez wszystkim podziękować za rady, bo właśnie odmówiłem tego kredytu i musiałem dzwonić na infolinie żeby zdjęli ten wniosek i wezmę na nowo bez ubezpieczenia. Wtedy widziałem, ze kwota
  • Odpowiedz
UPDATE:
Wziąłem nowy kredyt na lepszych warunkach i wyszło mi do spłaty 28568zł, przy takiej samej kwocie! Raz jeszcze dziękuje, wje@ał bym się niemiłosierni gdyby nie wy <3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cypselus: no i co z tego skoro to zależy od umowy kredytowej i równie dobrze tam może być WIBOR który zaraz jebnie do góry i zrobi mu się więcej do zapłaty xD
  • Odpowiedz
@Nild: przy ratach też mówią że może się nie zgodzić bo sprzedawca ma od tego prowizję. Ja brałem, co prawda nie w tym banku i przeszło bez ubezpieczenia normalnie. Jak Ci nie przejdzie to złożysz jeszcze raz. O oprocentowaniu się nie wypowiem bo się nie znam.
  • Odpowiedz
@Rst00: a jakie mam dać argumenty dla kogoś kto pisze "kredyt to głupota" xd

Chłopie xd Z czym do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest wręcz obowiązek wyśmiać taka osobę, rozumiesz (°°
To powinno być wpisane w konstytucji (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Cypselus: no bo to w tym przypadku jest głupota xD Branie kredytu, który jest tak wysoko oprocentowany jest głupotą a do tego tym bardziej jak jest to kredyt na auto które z dnia na dzień traci na wartości, może być następnego dnia poważnie uszkodzone, może mieć wadę ukrytą, może zostać skradzione a nie chce mi się wierzyć że OP kupi cały pakiet OC/AC za 4 tys. złotych skoro musi brać
  • Odpowiedz
@Rst00: przecież OP wziął prawie darmowy kredyt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Być może dzięki tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo dobrze ze pyta i szuka tańszej alternatywy. Sam bym wziął ze 30k za śmieszne oprocentowanie, zamiast oszczędności ruszać, ale nie muszę :p

Na kredki starczy z wypłaty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cypselus: nie no, super, zachęć gościa do wzięcia "prawie darmowego kredytu" i jeszcze mów bzdury o tym że to lepsze niż ruszać oszczędności. I to Ty gadałeś o inflacji? Ciekawe co ta inflacja zrobi z Twoimi oszczędnościami, za chwilę nie dość że będą mniej warte to jeszcze zapłacisz za kredyt xD Jest dokładnie odwrotnie, teraz w obecnych czasach lepiej nie brać żadnych kredytów (chyba że raty 0% lub na inwestycje)
  • Odpowiedz