Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki, mam pytanie dziś byłem w banku aby przedstawiono mi proponowany kredyt. Nigdy wcześniej go nie brałem i nie znam się na tym kompletnie. Pani w aplikacji coś poklikała i wyliczyła to co na zdjęciu. Czy to się opłaca? Myślałem o rezygnacji z tego ubezpieczenia, ale Pani mówiła, ze wtedy bank może się nie zgodzić na jego udzielenie. Wiec mam plan po prostu od razu po wzięciu kredytu napisać wniosek o rezygnacje z tego ubezpieczenia, można tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #banki #ekonomia #pieniadze
Pobierz N.....d - Cześć wykopki, mam pytanie dziś byłem w banku aby przedstawiono mi proponow...
źródło: comment_1627464700BpnsJg1wTxTmHbuqnh2p5O.jpg
  • 38
@Nild: Typie. Płacisz 4517pln za 27k kredo. Jest to bardzo drogo. Idz do PKO i dostaniesz 6% zmiennego lub jak sie boisz to Alior i jakieś 6,9% stalego. Z ubezpieczenia mozesz zrezygnowac nastepnego dnia. Takie prawo, ale czytaj czy zmienne od tego zalezy….
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: to zależy od umowy jaką zawierasz, musiałbyś się wczytać w regulamin ale tak czy inaczej, po co bierzesz 27k kredytu gotówkowego? Podejrzewam że na auto, będzie stać Cię na jego utrzymanie skoro masz problem uzbierać taką kwotę samemu?

Tak, jak zrezygnujesz z ubezpieczenia to będzie taniej i możesz to zrobić na następny dzień po wzięciu kredytu. Nadal jednak wyrzucanie w błoto 2-3 tys zł na odsetki to głupota.