Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #chorwacja wracał ostatnimi czasy autem przez slowenie i nie jest szczepiony?
Bo wiem, że testy na wjazd trzeba robić. Wg tego co jest na govie, do 15 sierpnia nie trzeba miec takowych testow na tranzyt. Jednak na grupie na fb niektórzy piszą że robili testy także na powrót. Pojawia się pytanie, czy przejade do Polski bez testów?

#pytanie #antyszczepionkowcy
  • 14
@Usted: jeżeli nie ma przeciwskazan zdrowotnych do szczepienia to naprawdę nie wiem co wy macie w głowach nie szczepiąc się i wybierając w podróż przez pol Europy, i tak jak teraz kombinować, lub mieć nawet pretensje (xD widziałem takiego na granicy) ze cię nie wpuszcza bo się nie zaczipowales... a najlepiej to się nie testować bo po co

Naprawdę wielkie „XD”

Co do Słowenii, jak wjechałem na cvetlinie to pan był
@kajak98:

to naprawdę nie wiem co wy macie w głowach nie szczepiąc się i wybierając w podróż przez pol Europy


To się nazywa godność. Spiermiarze i koniunkturalni szczepionkowcy tego nie posiadają, więc nie zrozumiecie.

Ja rozumiem, że ludzie pójdą się zaszczepić nawet 4 dawkami jak są wystraszeni (chociaż osobną kwestią jest strach po roku, gdzie nic się nie dzieje poza telewizorem). Ale jak nisko trzeba upaść, żeby się szczepić po to,
@VACum
@DanteTooMayCry otóż to

@kajak98 dzieki za info. Może się właśnie na tę się skieruję. A co do szczepień to owszem, mam pezecwiskazania więc nie będę się szczepil. A brałem już szczepionki m.in na wscieklizne, wzw ab, i inne żółtaczki i wtedy Pani lekarz mi powiedziała, że nie widzi problemów. Teraz sama zasugerowala żebym się wstrzymał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VACum: jeżeli szczepienie przeciw zakaźnej chorobie która może powodować ciężkie powikłania neurologiczne czy kardiologiczne porównujesz to smarowania twarzy odchodami, to szczerze ci powiem nawet nie znajduję słów na to, żeby oddać jak bardzo tobą gardzę. Szanuję wszystkich, nawet głupich, ale ty osiągasz jakiś nowy poziom.

@DanteTooMayCry: ok, trzymałem cię poza czarną, bo na ogół potrafiłeś zachować fason mimo niedorzecznych poglądów, jednak tym razem to cię poniosło. Nara.
@Usted: w niedziele wracałem, w obie strony przez czechy, austria, słowenia sprawdzane były tylko dowody osobiste tylko na granicy chorwacja - słowenia i odwrotnie, wracaliśmy bez testów i po powrocie sam ziomek co robi testy powiedział, że na moim miejscu by nie robił
@Jubei: A co mnie to obchodzi xD?

Naprawdę mam gdzieś, osoby, które po takim czasie nadal boją się tego przeziębienia. Ja pierdziele.... jakiś random z wykopu, będzie mi pisał, że mnie na czarną daje... jakbym miał się tym przejąć.... z wami jest już naprawdę źle. Bardzo źle.

Btw. czarno to wasz mechanizm obronny na brak argumentów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: w #!$%@? mam czy się tym przejmujesz tak jak i twoje zdanie w ogóle na mój temat. O ile do tej pory starałem się zawsze wysłuchać obie strony tej dyskusji, tak teraz utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że twoje zdanie jest całkowicie nieistotne. Tupaj dalej nóżkami szurze, na szczęście jest was zdecydowanie mniej i jesteście marginesem.
@Jubei:

w #!$%@? mam czy się tym przejmujesz tak jak i twoje zdanie w ogóle na mój temat.


Nie nie nie. Ty w #!$%@? nie masz. Ty musiałeś specjalnie się uaktywnić, aby pochwalić się czarnolistowaniem xD. nie pytany. Nie wołany. Nawet nie wypowiadający się w tym wątku. Ot musiałeś sobie psychiczną gruchę zwalić.

Gdybyś miał wywalone to po prostu byś zczarnolisował bez słowa - to by było wywalone po #!$%@?.

Tupaj
Pobierz
źródło: comment_1627500600hGewD92EHdRDpQKDd8PeCr.jpg