Wpis z mikrobloga

a automatyczna skrzynia biegów w samochodzie rozwiązuje problem tego, że ktoś nie umie zmieniać biegów w samochodzie? Jakaś dziwna logika.


@vteq: No ale co, nie rozwiązuje tego problemu? Moja żona raczy się nie zgodzić...
Ale by mi się coś takiego przydało ()


@jmuhha: najgorzej, że zęby móc tego używać to trzeba w miarę precyzyjnie trafić samochidem w to okrągłe :>
@jmuhha: Pytanie ile to kosztuje, czy Cię stać, jak tak to czy chcesz tyle wydawać na takie coś. Dla mnie warte max 15-20 tysięcy, w sensie więcej bym nie dał.
@vteq: Z tym przyspieszaniem to bym nie powiedział. Poza tym taka obrotnica jest stosowana tylko w jednym przypadku, a automat masz ciągle podczas jazdy. Bardziej pasowałaby analogia do automatycznej obieraczki do bananów, bo to ten sam poziom.
@vteq:

@goferek a automatyczna skrzynia biegów w samochodzie rozwiązuje problem tego, że ktoś nie umie zmieniać biegów w samochodzie? Jakaś dziwna logika.


To raczej manualna skrzynia tworzy problem tego że trzeba te biegi zmieniać samemu z jakiegoś #!$%@? powodu xD
jak w skomplikowany i kosztowny sposób rozwiązać problem tego, że ktoś nie potrafi wjechać tyłem na posesję


@goferek: ale #!$%@?. To rozwiązanie dla wygody.

Wyobraź sobie, że codziennie nawet kilka razy dziennie cofasz na posesję z tej wąskiej uliczki na której jak widać panuje spory ruch samochodów, rowerów. Cofać w dzień, w noc, przy ograniczonej widoczności spowodowanej deszczem, śniegiem. Ten samochód ma spore gabaryty i musialby zajmować dwa pasy żeby wjechać
Ale by mi się coś takiego przydało ()


@jmuhha A ja to bym się #!$%@?ął na leżaczku przy pełnym słoneczku i wykorzystał ten wynalazek do osiągnięcia równej opalenizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goferek: z tego co widzę to za płotem jest z 1 metr. Nie dasz rady wyjechac żeby zobaczyć cokolwiek na ulicy. Musisz wjechać trochę na drogę żeby zobaczyć co jset na drodzę. Do tego samochodu jeżdżą szybko.