Wpis z mikrobloga

@jabl: coś mi się obiło o uszy. Na razie jeden ze znajomych chwalił się, że kupił coś co powoduje że woda jest gorąca i może zrobić sobie herbatę.
  • Odpowiedz
  • 402
@goferek a automatyczna skrzynia biegów w samochodzie rozwiązuje problem tego, że ktoś nie umie zmieniać biegów w samochodzie? Jakaś dziwna logika.

Jak jest coś co ułatwia i przyspiesza codzienne czynności to czemu z tego nie korzystać.

Umiem zaparkować bez czujników parkowania ale skoro przyspieszają ten proces to czemu z nich nje korzystać.
  • Odpowiedz
@goferek: a wiesz że są takie maszyny co robią kawę?!


@jabl: Ekspres do kawy - Jak w skomplikowany i kosztowny sposób rozwiązać problem tego, że ktoś nie umie i komuś się nie chce robić kawy.
  • Odpowiedz
jak w skomplikowany i kosztowny sposób rozwiązać problem tego, że ktoś nie potrafi wjechać tyłem na posesję


@goferek: a zwróciłeś uwagę jaka tam jest słaba widoczność i jak duży ruch? Jak kogoś stać to dlaczego nie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: spoczko, ale przydałoby się włączenie odkręcenia auta na pilota, albo automatyczne nastawione na konkretną godzinę, żeby potem rano nie czekać na to obkręcenie, bo wygląda jakby chwile trwało ;) wolałbym to zoptymalizować :P
  • Odpowiedz
  • 17
@Pawlu10 nie tylko we Francji, w Polsce też, prawie na tym oblałem prawko te 10 lat temu, że kazał mi zaparkować prostopadle tyłem, ja zadowolony wbijam na miejsce po lewej stronie (które wskazał!), a po zaparkowaniu błąd, przecięcie linii środkowej tyłem. Pierwszy raz wtedy usłyszałem, że taki przepis w ogóle istnieje XD
  • Odpowiedz