Wpis z mikrobloga

@kociooka: Czy ja wiem czy z kosmosu, po prostu wyższa półka niż Castorama / Leroy. Ogólnie jest to jedna z lepszych polskich firm co produkuje kabiny prysznicowe.
  • Odpowiedz
@kociooka: mam parawan nawannowy, z powłoką Shower Guard (albo jakoś tak się nazywała). Ogólnie spoko, bardzo fajnie się myje, ale sama idea ruchomej szyby sprawdza się tak sobie, bo często woda się przelewa pod uszczelką.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gregorito: Jaki masz model? Też chciałam właśnie przesuwany parawan

I czy woda przelewa się w części gdzie są drzwiczki czy też tam, gdzie jest zamontowana ścianka?
  • Odpowiedz
@kociooka: Radaway to jedna z lepszych firm produkujących kabiny. Gdyby nie to, że mam trochę grzebania z prysznicem na wymiar to brałabym od nich kabinę zamiast od szklarza.

Ogólnie to znajomi mają i mega polecają. Ja mam od nich brodzik i syfon i również polecam od tej strony firmę.
  • Odpowiedz
@kociooka: mam od nich drzwi do kabiny bez brodzika. Fajnie zrobione i wyglądają na trwałe, jedyne co mnie wkurza to za dużo szkła do wycierania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to nie wina produktu… następnym razem zamiast drzwi z 2 stron (kabina w rogu) stawiałbym z jednej strony ścianę…
  • Odpowiedz
@kociooka: Powiem tak firma może i dobra, ale trzeba mieć solidną ekipę. Mam kabinę prysznicową z brodzikiem. Na brodziku montowane są szyby. Fajnie? Tak, ale na brodziku kładzie się po prostu takie cieniutkie silikonowe podkładki i bezpośrednio na to szybę, która waży z 20-30 kg. Gdyby w brodziku była szyna to prościej to by się mocowało i było bardziej szczelne. Mi ekipa słabo zamontowała i z jednej strony przeciekało. Na
  • Odpowiedz