Wpis z mikrobloga

@DITJU_FTP: bóle żołądka i zapach z ust, badanie wykazało bardzo dużo helicobacter, dużą przepuklinę żołądka, jeziorko xD. Dostałem, ale i tak okropne to było rura ciut większą niż wąż ogrodowy, dzielnie walczyłem a no i badanie bezbolesne co nie zmienia faktu, że okropne
  • Odpowiedz
  • 0
@Aziz_Shavershian: I jak leczenie jakaś dieta, mnie tez ostatnio zaczęły łapać ataki z lewej strony tak u dołu żeber, zapach z ust, zgaga. Dziwne kupy czasem czarne czasem normalne. Co prawda krwią nie rzygam ani nic ale wydygany trochę jestem.
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: pewnie też zapalenie żołądka i helicobacter i refluks(tyż mam) typowe objawy dla tego, ja akurat skończyłem w szpitalu gdzie teraz leżę ale wątrobę mi #!$%@? oregano xD chciałem naprawić zapach i waliłem końskie dawki tego, daj znać co tam zobaczyli, źle nie będzie :)
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Podobne objawy, samo badanie nie takie straszne(trwało jakieś 5min), u mnie wyszło że za wszystkim stoi refluks i kijowa dieta, helicobacter nie stwierdzili :)
  • Odpowiedz
@Igielny: Jesli chodzi o ból to nie, nie było. Poprostu nieprzyjemne bo rzucalo na wymiotowanie na przemian z bekaniem bo wpuszczaja powietrze przez ten wezyk. Ale jakiegoś bólu nie było
  • Odpowiedz