Wpis z mikrobloga

Mechanik samochodowy to pole manewru do takich wałów że głowa mała.
- części będzie miał pan swoje czy kupić?
Odpowiedzi są dwie:
a) proszę kupić - policzymy cię za robociznę jakoś w miarę przyzwoicie
b) przywiozę swoje - do robocizny doliczymy marżę której nie zarobiliśmy na częściach
I tak się żyje ¯_(ツ)_/¯
#samochody #mechanikasamochodowa #takaprawda
szuwarek - Mechanik samochodowy to pole manewru do takich wałów że głowa mała.
- czę...

źródło: comment_1627396880BRAlyXRyeeflWSZgM5cPsB.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
pamiętam jak oddałem kiedyś do super pro mechanika co są kolejki bo taki świetny, wymiana uszczelki pokrywy zaworów, którą kiedyś jako hobbysta robiłem w 1h policzyli mi w 2 roboczogodziny, a ich uszczelka za 50zł w sklepie 20m dalej kosztowała 30, więc oni pewnie dali za nią 15zł xD Od tej pory choćbym jak nie miał czasu to sam robię przy swoim gruzie bo wiem do kogo mogę mieć pretensje.
  • Odpowiedz
@Crow7422: A zamawianie z allegro części kluczem "od najniższej ceny"? Albo używek np. tarcz hamulcowych? Przecież zamienniki są różnej jakości od takich co idą na pierwszy montaż po najpodlejsze gówno. Strach to zakładać, a jak się zesra po miesiącu to klient na reklamację już stoi w drzwiach i "żąda".
  • Odpowiedz
@szuwarek: Ostatnio wszystko naprawiam sam. Jak na razie rzeczy takie jak zawieszenie, turbina, klocki i przewody hamulcowe udawało mi się ogarniac samemu. Głowica, rozrząd i tym podobne to już trochę cięższe zajęcia ale myśle ze z odpowiednimi narzędziami i wystarczająca ilością czasu da się na prawdę sporo zaoszczędzić na mechaniku. Ech gdybym tylko miał podnośnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz