Wpis z mikrobloga

Mechanik samochodowy to pole manewru do takich wałów że głowa mała.
- części będzie miał pan swoje czy kupić?
Odpowiedzi są dwie:
a) proszę kupić - policzymy cię za robociznę jakoś w miarę przyzwoicie
b) przywiozę swoje - do robocizny doliczymy marżę której nie zarobiliśmy na częściach
I tak się żyje ¯_(ツ)_/¯
#samochody #mechanikasamochodowa #takaprawda
szuwarek - Mechanik samochodowy to pole manewru do takich wałów że głowa mała.
- czę...

źródło: comment_1627396880BRAlyXRyeeflWSZgM5cPsB.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@szuwarek: Zostawiając samochód spisujesz protokół zdania samochodu, w którym razem spisujecie ogólny stan i planowany zakres prac z widełkami cenowymi. Ty masz zabezpieczenie, że przy wymianie oleju nie rozbabrzą np. rozrządu, a oni, że zaraz nie przyjedziesz ,,bo tej wgniotki na boku to nie było".
  • Odpowiedz
@szuwarek: Mechanik zarabia na robociźnie + częściach na które ma zniżki. Może je oddać jeśli nie pasują, a gdy je zamówi otrzymuje je w ciągu kilku h.

Proste że mając własne części weźmie więcej za robotę.

Jeszcze spoko gdy mowa o tarczach i klockach, ale jak ktoś kupuje rozrząd który okazuje się że jednak nie pasuje, auto jest rozebrane i trzeba je przepychać, bo klient kupi sam to jest to mówiąc
  • Odpowiedz
Mechanik zarabia na robociźnie + częściach na które ma zniżki

@Crow7422: zniżki powiadasz... za dwa przednie amory chcieli mnie policzyć 530zł firmy nie wiadomo jakiej a na allegro bilsteiny za 410zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szuwarek: pełna zgoda, przerabiałem temat. Gość chciał mi wymienić obie sprawne sondy lambda i mówi od 300 do 600 zł za sztukę, jakie zakładać? Najdroższe Boscha na allegro były po 350. Gdy mu to powiedziałem to on na to: ale jaki Bosch, gdzie produkowany ? ... Standardowa śpiewka dla klienta który się nie zna i uwierzy że "te jego" będą lepsze
  • Odpowiedz
@szuwarek: Mechanicy lubią usterki, które łatwo znaleźć i szybko naprawić. Jak czegoś nie umieją naprawić to załącza się tryb "#!$%@? tam dwa busy czekają przed zakładem na wczoraj" i zaczyna się wymienianie wszystkiego po kolei xD
  • Odpowiedz