Wpis z mikrobloga

Rozwalaja mnie te polskie stacje benzynowe. Tankujesz idziesz placic i kolejka w #!$%@? bo polok hot doga kupuje. Kasjerka sie pyta a jakie sosy do tego? No i polok mysli jakie sosy a ty sie #!$%@? bo ci sie spieszy za toba ludzie i przed toba tez ludzie ktorzy beda kupowac hot dogi i wybierac sosy. To stacja benzynowa jest?
Chcesz podjechac pod pompe zatankowac to zajete wszystko bo poloki sosy wybieraja.
#przegryw #orlen #busiarze #bekaztransa
  • 75
@wszedzie_polityke_wpieprzy: Też mnie to #!$%@?. Niech ich #!$%@? strzeli śmieciarzy polskich. Rozumiem na autostradach jeszcze, że ktoś je bo jest w drodze ale w środku #!$%@? miasta? Nie możesz #!$%@? biedaku zjeść gdzieś w normalnym miejscu i nie blokować ludzi? Ale nieee, bo #!$%@? biedaki musieliby zapłacić za jedzenie więcej niż 7 złotych.

Do tego #!$%@? łowcy promocji i cebulaki. Zbierają jakieś wieśniackie punkty, naklejki. Robak przeciąga jakąś kartę zniżkową, wpisuje
Więc niech ci nie przyjdzie do głowy jechać do Szwajcarii i próbować tankować na zwykłej stacji w niedzielę. Czasami kolejki na 20 osób i żadna nie tankuje :)

Dobrze że mają jeszcze stacje samoobsługowe.
@wszedzie_polityke_wpieprzy: w Anglii to jakieś 6 czy 7 lat temu to było nieporównywalnie gorzej. Na stację ludzie chodzili tam robić codzienne zakupy, plus przez charakterystykę ich infrastruktury stacje są tam raczej niewielkie i generuje to ogromne kolejki do tychże
@wszedzie_polityke_wpieprzy ja tankuje na Orlenie tak 3 razy tygodniowo i jak robi się większą kolejka to od razu jest kolejna kasa otwarta. Do tego płatności przy dystrybutorze, nie narzekam.

Bardziej mam bekę z ludzi którzy czekają do dystrybutora bo mają wlew po prawej stronie zamiast się obrócić. Tankuje sobie LPG, za mną 3 auta stoją a drugi dystrybutor wolny, no ale manewr odwracania się jest mega trudny, lepiej czekać xD
@Wakabajashii zazwyczaj tak, ale wąż pręży i spróbuj go tak łatwo wyciągnąć i przeciągnąć na drugą stronę auta (chodzi mi o benzynę i ropę). Wąż od gazu faktycznie zazwyczaj leży luzem i jest długi, ja wolę się odwrócić bo mi to zajmie kilka sekund niż latać naokoło. Większość woli czekać
@Wakabajashii może zależy od stacji. Próbowałem taki manewr zrobić na Orlenie, bo TIR zablokował wjazd na resztę stacji, no i wąż wyciągnąłem na maksa, już taka linka ograniczająca się pokazała i Pistolet włożyłem ale wąż musiałem trzymać bo prężył i by się oparł o karoserie