Wpis z mikrobloga

Rozwalaja mnie te polskie stacje benzynowe. Tankujesz idziesz placic i kolejka w #!$%@? bo polok hot doga kupuje. Kasjerka sie pyta a jakie sosy do tego? No i polok mysli jakie sosy a ty sie #!$%@? bo ci sie spieszy za toba ludzie i przed toba tez ludzie ktorzy beda kupowac hot dogi i wybierac sosy. To stacja benzynowa jest?
Chcesz podjechac pod pompe zatankowac to zajete wszystko bo poloki sosy wybieraja.
#przegryw #orlen #busiarze #bekaztransa
  • 75
  • Odpowiedz
jak Ci to tak bardzo przeszkadza to płać aplikacją,


@RageKageDwa: A każda stacja/sieć je ma?


albo korzystaj ze stacji bez sklepów.


@RageKageDwa: Są jeszcze takie stacje? Każda, dosłownie każda sobie dorabia na drobnej spożywce i przekąskach (wiwat #zakazhandlu) i na każdej zawsze są kolejki przez niezdecydowanych #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wszedzie_polityke_wpieprzy chyba w Niemczech nie byłeś. Na Polskiej stacji dziadkowie przeważnie nic nie jedzą i nie zastanawiają się jak stare i młode szwaby co chcą kupić do żarcia, albo jakie cigarety kupic. Ostatnio po zatankowaniu stałem w kolejce pół godziny, bo 3 Niemcow kupowalo sobie #!$%@? kiełbasę i kawkę przy zapłacie za paliwo. Dodatkowo u nich do niedawna jest możliwość płatności zbliżeniowej, a czują się jak pempek świata, bo myślą, że tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wszedzie_polityke_wpieprzy: mam dokładnie te same odczucia. Zawsze mi się podnosi ciśnienie na samą myśl że mam wejść na stację. W miarę możliwości rzeczywiście korzystam z płatności przy dystrybutorze ale ogólnie unikam stacji Orlen bo tam jest najgorzej, zazwyczaj są ciasne i małe i do tego jeszcze się robią kolejki bo najwięcej tego badziewia kupują właśnie na orlenach ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego jeszcze samochód zostawiają pod
  • Odpowiedz
A każda stacja/sieć je ma?


@Defender: a musi mieć każda? Jako konsument wybieraj te co mają - dasz do myślenia tym co nie mają.

Ja np. nie zamawiam na stacji hotdogów i innych takich. Lubię zatankować i spadać. Nie mam problemu z tankowaniem na stacjach gdzie:
- mogę użyć apki
- nie ma kolejek za hotdogiem i małpką (nauczyłem się które stacje w mojej okolicy mają ruch pieszy, a które nie)
  • Odpowiedz