Wpis z mikrobloga

ale wiecie wychodki że wasz przegryw siedzi w głowie a. nie w waszym wzroście i mordzie? Widziałem pare zdjęć tych niby obrzydliwych przegrywów i większość to normalne chłopaki żadne potwory z ryjem jak rozrzutnik do gnoju. Te chłopaczki po 17-20 lat robią sobie krzywde siedząc na tym tagu i użalając sie nad sobą. Normalnie wyglądają ale tym ciągłym #!$%@? i płaczem że nie ruchają ryją sobie psychike. Jeżeli wasz cel życiowy to włożyć #!$%@? do tzipa to gratuluje ambicji. Ja sam mam 25lvl i nigdy nie #!$%@?łem ale. nie płacze na tagu i nie myśle żeby sie wychuśtać bo żadna julka mnie nie chce xd Ja wiem że p0lki mają wymagania z #!$%@? sam mam 190cm i ryj chyba w miare znośny i dla julek jestem. niewidzialny. Ale mam to w dupie i nie dołuje sie tym. Jak będe potrzebował do pójde do roksy i elo. Przegryw mój bierze sie ze #!$%@? umysłowego a nie z wyglądu u wiekszości pewnie tak samo. Jedyny ratunek dla w miare normików z ryja to mieć #!$%@? i zero parcia na ruchanie. Wtedy może jakoś sie trafi jakaś szara myszka a jak nie to trudno żyjemy dalej.
#przegryw
  • 18
@zero_dwa: jakim incelem wychodku xd #!$%@?ć to mój najmniejszy problem. Mam #!$%@? w związki a nie jak wy siedzicie na tinderze łazicie w miejsca gdzie spotykają sie normany i płaczecie że żadna julka wam sie nie rzuca na szyje xde
@zero_dwa: ale wiem co to jest. hipergamia. Dlatego wam tłumacze żebyście przestali mieć parcie na ruchanie, związki itp. Nie ma szans sprostać wymaganiom polki to trzeba mieć w to #!$%@? i jechać na ręcznym i czekać na wojne xdd Jak by była 3 świstowa to 3/4 normików do piachu a neetujące zjeby wyłażą spod kamieni i są rozchwytywani przez kobiety
@kuba-jikj: wszystko co tu piszesz jest prawdą. Sam dbam o nienaganny styl i mam 195 , a jednak z laskami lipa. Do problemów spierdoksa dodalbym jednak mieszkanie w małym mieście, wtedy bardzo kurczą się możliwości rozwoju.