Wpis z mikrobloga

Koniec z koszenie znaczącej większości trawnika od wczoraj kosi się sam.

Pierwsze wrażenia? Pomimo bardzo dużej trawy na starcie 98% trawnika od wczoraj do dzisiaj zostało skoszone, robot działa długo ((2Ah bateria ) bo aż 90 min. Ladowanie trwa 4h, ale już rozpracowaniem jak to zniwelować do 60min.

Wady? Boje się ze go ukradną.

#dom #ogrodnictwo #ogrod #trawnik #kosiarka
Pobierz
źródło: comment_1627238198hQbKcOWL2gsO4EkVmWjr2B.jpg
  • 36
@tondo: Mój trawnik ma pełno zagłębień jest nie równy i trochę zachwaszczony. Trochę jest do poprawy ale robot kosi pomimo tego. Raz go dopiero musiałem ratować bo się całkiem zaklinował i wyłączył. Tak to sobie popiszczy, zatrzyma się na chwile i rusza dalej.
@tondo jak duży trawnik to traktor i kawał szyny albo teownik czyt dwuteownik i masz zrobione A jak jakieś 100 czy 200m to drabina i skrzynka z cegłami ciągniesz i tez masz perfekt
@weegee: Dom stoi na 9,5a ale do koszenia samej trawy jest 350m2. Jak ogarnę jak zrobić drut bez stacji to będzie miał jeszcze 2x po 30m2 ale tam już będzie przenoszony np raz w tygodniu i puszczany.
@agnad: Bosch podobno potrafi się zawiesić i narzekają ja niego ludzie ale nie mam i nie stać mnie było aby wydać 3500. Ja mam Worx s300i (wr130e) i wydaje się być ok. Pewnie w październiku cos więcej powiem po ostatnim koszeniu.
@Wloczykij2: Zmodyfikować miało być. Ogólnie to model 300 500 i 700 rozni się tylko kilkoma parametrami. Czyli cut tu edge który neucdo końca tnie aż do krawędzi. Potem prędkość
@bi-tek: dzieki, ja kupiłem na jesieni model wr096s. Jednak zainstalowałem go 3 dni temu dopiero i okazało się, że bateria padła prawdopodobnie. Diody ładowania i trójkąt mrugają, serwis Powiedział, ze raczej bateria, bo rok produkcji jest 2018, wiec to długo bez ładowania. Leroy merlin rozpatruje reklamacje,,ale się zobaczy co będzie.