Wpis z mikrobloga

Dzieciaci: Dziecko to najlepsze co mnie spotkało. Wcale nie zabiera mi dużo czasu, to kwestia organizacji, jak chce to lecę do Egiptu, jak chcę to ide na trasę rowerową z kolegami, jak chcę to gram w gry do białego rana, albo idę nachlać się na imprezę. Kwestia zorganizowania sobie czasu, a wy przegrywy dalej sobie wmawiajcie, że dzieci są złe.
Też dzieciaci:

#childfree
dsomgi00 - Dzieciaci: Dziecko to najlepsze co mnie spotkało. Wcale nie zabiera mi duż...

źródło: comment_1627215389B3KUtdC6R5HQbWJNne2Ipp.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@dsomgi00: też tak miałem, że pierwszy okres życia dziecka się spuszczałem nad każdą pierdołą... Do momentu gdy do wniosku, że dziecko ma przeżyć i tyle moich obowiązków.
  • Odpowiedz
Dzieciaci: Dziecko to najlepsze co mnie spotkało

@dsomgi00: Jestem dzieciata. W życiu bym nie powiedziała, że dzieci to najlepsze co mnie spotkało. Ale może rzeczywiście to się zmieni z czasem bo na razie lvl 4. Jest ciężko, pasuje ten obrazek z komentarza z rowerem.
  • Odpowiedz
@fiskarsa: spokojnie, daj im robić wszystko samemu, najlepszy rodzic to osoba w chu.. leniwa. Jak lvl 4 to już powoli koniec udręk. U mnie lvl 6 oraz 8 i mam już 90% pierwotnej swobody
  • Odpowiedz
jak masz niemowlaka, to faktycznie musisz go ogarniać, ale jak jest starsze, to robi się bajkowo. Mój syn, to najlepsze co mnie mogło spotkać. Nawalamy razem na konsoli, gry androidowe, latamy autami RC, jeździmy na rowerach (pumptrack etc), na motocyklach (motocross, enduro) i wiele innych. A ma dopiero 7 lat - z każdym rokiem dochodzą nowe fajne rzeczy do robienia razem


@Loob77: jeśli ma się kumpli i dobrych znajomych to też
  • Odpowiedz
  • 10
@mentari tak, znajomi się dołączają często. Również ze swoimi dziećmi. Co do wydawanej kasy - dla mnie przy realizacji tych hobby kasa ma drugorzędne znaczenie.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: zacznijmy od tego że większość z was nawet nie miałaby z kim mieć tego dziecka, śmieszna jest ta wasza grupa wzajemnego lizania się po fiutkach i cipkach xD
a poza tym no to rodzice to jakiś umysł zbiorowy, że jak jeden powie, że "dziecko to najlepsze co mnie spotkało" to wszyscy tak uważają?
  • Odpowiedz
@dsomgi00: dziecko ma 8 miesięcy, to normalne że potrzebuje dużo uwagi.

Nie sądzisz, że to strasznie toksyczne zerować na kimś, kto ma akurat chwilowo trudniejsza i wymagającą sytuacje? Nie można już wyrzucić z siebie, że ma się trudniejszy czas, bo się zleci banda pijawek energetycznych.
  • Odpowiedz
Ale wy przeciwnicy dzieci jesteście przywaleni...

Nie chcecie mieć dzieci to nie. Jakiś przymus w Polsce jest do ich posiadania?

Co drugi dzień jakiś wysryw na wykopie i brendzlowanie się tym że "he he nie mam kaszojada". Ci co mają dzieci mają głęboko w dupie wasze gównoposty bo nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie. Komedia normalnie
  • Odpowiedz