Wpis z mikrobloga

Zwyczajny serial - myślę, że to całkiem niezła kreskówka.
Oglądałem bez żadnej nostalgii, bo nie pamiętam jej totalnie z dzieciństwa. Serial zaczynał się w 2010 r., więc lekko się rozminąłem z nim (stary koń ze mnie). O ile przez większość czasu serial jest głupkowaty i opowiada niestworzone, fantastyczne historie, to czasem trąca w poważne tony. Na przestrzeni sezonów fajnie rozwijają się postacie (na tyle na ile konwencja pozwala).
Jako mój osobisty wzór animacji uznaję Bojacka, ale regular show to zupełnie inny target - mimo wszystko był całkiem ok. Serial nie jest wybitny, ale jest dobry, polecam. Muzyczne nawiązania do lat 80 dodają trochę nostalgii. Omijanie cenzury napisem "soda" na puszkach z piwerkiem jest też całkiem sympatyczne. Nie uważam żeby ugrzecznienie serialu jakoś mocno psuło odbiór. Piękne zakończenie też ma.

Ogólnie można wrócić czasem do dzieciństwa, kiedy było się debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba największy atut produkcji.

#cartoonnetwork #seriale
#zwyczajnyserial #regularshow
maggotbrain15 - Zwyczajny serial - myślę, że to całkiem niezła kreskówka. 
Oglądałem...

źródło: comment_1627208782KKIyRYrYIwIuzFh0bQlNW2.jpg

Pobierz
  • 5
@Impuls94: sezon 1 oglądałem od razu jak wyszedł. Plus oczywiście za fajną kreskę (taka z Bojackowym kopem ;-), no ale miałem zbyt wysokie oczekiwania... no i miałem odczucie, że jest znacznie słabszy od Bojacka. Momentami zbyt infantylny, być może skierowany bardziej do damskiej części publiczności, sam nie wiem. Może dam mu jeszcze szansę. Czyli mówisz, że s2 lepszy?