Wpis z mikrobloga

Ale w sumie zwycięstwo takie smutne xD

Faceci sobie przybijają piątki, wszyscy się cieszą.

>ziomus dojechales do mety na 40 miejscu? super dawaj piatke, uscisk, jestes gosc, mega super, nastepnym razem bedzie lepiej
>masz medal? o kurde jestes mistrzem, kiedys bede taki jak ty, daj pione

a laski xDDDDDDD
Każda patrzy na siebie, nikt nie gratuluje mistrzyni xD

#tokio2020
Pobierz
źródło: comment_1627201805xnIhBGxD5wuk1Utv8WMyA9.jpg
  • 38
@Tymajster: ale przecież ona była w breakaway, a potem zaatakowała sama, a resztę dogonił peloton. Za The Times:

It was extraordinary stuff, Kiesenhofer sparking the original attack and then dropping the two remaining riders who were still with her on the final climb of the day, some 40km from home.

From there, she rode solo with such guts, such steely determination, she fully deserved to become the first Austrian cyclist to
@ParadoksJD : Ja dalej pamiętam jak w 2017 w ucieczce Kurek nie pracował i potem wygrał MP z finiszem w Gdyni.
Pamiętam jak lało i że dużo osób odpadło.
Także tutaj pewnie też zapamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LeslieDancer: No, kto to widział żeby mistrz świata rzucał fanom swoje rękawiczki i w cholerę drogie oakleye po przekroczeniu mety.
Albo żeby rozdawali bidony kibicom na trasie.
Albo jeszcze
@LeslieDancer: Mówisz o kolarzach pro czy amatorach?
Kiedyś jeden ex-pro zobaczył że mam trochę luzu na sterach jak stałem z rowerem i nawet nie zdążyłem ogarnąć co się dzieje, a on mi to już poprawił. Tak po prostu.
Z innym zdarzyło się wspólnie czasami pojechać pętlę i pogadać.
Cholera, kiedyś jak Poljan cały pociąg zorganizował to jedyny z całej grupy machnął jak się mijaliśmy ¯\_(ツ)_/¯
Pewnie znajdzie się jakiś bufon -
@jmuhha: Nie chce mi się przeglądać wszystkich odpowiedzi, więc zapytam opa - serio nikt niwe zwrócił uwagi, że reszta kolarek nie była świadoma tego, że akurat ta Austriaczka wygrała? Holenderka z drugiego miejsca była przekonana, że jest mistrzynią, bo ta co wygrała odjechała z grupową ucieczką gdzieś 2 godziny wcześniej i nikt nie zanotował, że kiedy peleton dorwał tą ucieczkę to jednej brakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)