Wpis z mikrobloga

@mientka_guma: oho i już ten żałosny argument. No tak osiągnęli, że co chwila na najważniejszej imlrezie, czyli IO się kompromitują.

@Ponury_Dewiant: ale mnie gówno obchodzi ten sport, po prostu obejrzałem połowę spotkania i potem te wywiady, a jak usłyszałem, że Drzyzga mówi, że

- nie są gotowi do turnieju

A potem Śliwka mówi

- jesteśmy bardzo dobrze gotowi do turnieju

To z żenady musiałem wstać.

@Bloodborn: napisał pewnie ktoś,
@Hadzik: i tak nie wygrają IO ci ,,wielcy" mistrzowie od siedmiu boleści. No ale potem jakieś MŚ zdobedą czy ME i znowu będą prężyć muskuły, a potem jak zwykle się zesrają w ćwierćfinale IO.
@technojezus: kopacze nawet by się na taki turniej nie zakwalifikowali xD U nich wyjście z grupy to jest cud, a walka o podium jest rzeczą nierealną. Chodzi mi głównie o mental. Tutaj i tutaj grają ludzie. Fakt, że w siatkówce jest mniej drużyn, ale Polacy potrafią z takim WYGRYWAĆ - a co najmniej być godnym rywalem. W kopanej z ich mentalnością nigdy nic nie osiągną.
@mientka_guma: a ty wiesz jak wygląda piłka na igrzyskach?

A no tak, że tam nie jadą grać najlepsi, tylko ci co normalnie nie grają w kadrach narodowych. Tutaj widać, jak na dłoni, że w piłce nożnej IO znaczy o wiele mniej niż Copa America, ME czy tym bardziej MŚ.
@technojezus: No i w związku z tym nie potrafisz się ciszyć, że powtarzamy jakieś sukcesy w bardziej niszowej dyscyplinie według Ciebie i ogólnych statystyk (bo to jest fakt)? Grają bardzo dobrze na przestrzeni kilku dobrych lat - fakt, że nie wychodzą im IO. W nożnej nie ma żadnego progresu od lat, a w 2016 dzięki dobrej obronie zaszliśmy tak "daleko". Mordo, też bym chciał być dumny z kopaczy (nawet jak po
NIE OBCHODZI MNIE SIATKÓWKA REPREZENTACYJNA


@technojezus: to jak to jest? jak Cię nie obchodzi, to nie oglądasz meczy, nie czytasz informacji, nie interesujesz się i się nie wypowiadasz, bo się nie znasz.

Chyba, że jesteś wykopowym ekspertem tak jak ja, to wtedy możesz wypowiadać się o wszystkim, bo znasz się na wszystkim.
Ale wtedy nie pisz że Cię coś nie obchodzi, bo obchodzi Cię wszystko. Taka to rola i obowiązki wykopowego
@technojezus: Co ty #!$%@? xD Piszesz o dwukrotnych mistrzach świata (pod rząd), o innych tytułach z ostatnich 10 lat nie wspominając i porównujesz ich do polskich kopaczy. Fajnie się kręci gownoburze, ale generalnie to można się tylko uśmiechnąć na takie posty.