Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela:

komentarze sa przerazajace:

Celem życia wielu ludzi jest ciągłe czerpanie przyjemności. Gdy mają dzieci nie są w stanie prowadzić tylko przyjemnego życia. Tacy ludzi często zadają sobie pytanie: „Po co mi było dziecko?”. Oni nie widzą sensu rodzicielstwa.


no tak bo celem zycia sa obowiazki, cierpienia i przewijanie pieluch. Wtedy moje życie ma sens i jest szlachetne xD lel
Tak trzeba żyć. Dożywotni hedonizm

Ludzie dali sobie wmówić że dzieci
@NPC2137: W samym artykule nie widzę zesrania, tytuł może od czapy, ale sama treść nie jest straszna, miło, że pada tam choćby takie stwierdzenie:

rzadko myślimy o tym, że rodzicielstwo wiąże się również z pewnym ryzykiem, gdyż jest to decyzja, której konsekwencje będą towarzyszyć nam do końca życia


Dobrze, że zaznaczają, że rodzicielstwo to decyzja na CAŁE życie, a nie - o super, będę mieć bombelka i będę go ubierać w
@NPC2137: ja to rozumiem, bo kościół #!$%@?ł sporo w temacie wmawiania ludziom, że każdy musi mieć purchlaka, czego wynikiem są ludzie którzy żałują rodzicielstwa, nie mówiąc o tych co boją się mówić o tym na głos, bo zostaną poddani ostracyzmowi. Zwróciłam tylko uwagę, że jak na pch24 to i tak względnie normalny artykuł( ͡° ͜ʖ ͡°)