Wpis z mikrobloga

Przecież to jest szynka szwarcwaldzka to jak ma być produkowana w naszym kraju?


@LukasRR: Szynka szwarcwaldzka z Niemiec, salami z Włoch, chorizo z Hiszpanii, saucisson sec d’auvergne z Francji, cheddar z Anglii, presunto de melgaco z Portugalii, szynka ardeńska z Belgii, gouda z Niderlandów itd, straszne rzeczy, literalnie K O L O N I A L I Z M.

Jeszcze próbuje robić z siebie idiotę, salami nie jest robione z
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: a może tak o-------l się od tego co kto sprzedaje W SWOIM K---A SKLEPIE DO KTÓREGO NIE MUSISZ WCHODZIĆ XD

Kurna, ja nie wiem - prowadzisz sobie sklep lub ich sieć, a tu jakiś rol, który właśnie skończył wylewać losowym ludziom gnój przed domami, włazi ci do sklepu i piłuje p---ę "PACZCIE A ŁUN SPSZEDAJE TU SZYNKEM Z... Z... Z NIEMIEC! PEWNO W OBOZACH DZIECI TOM SZYNKE ROBIOM JUŻ WY WIECIE Z KOGO!"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrzysztofMickiewicz: To w UK to jest takie samo oddzielenie jak u nas Carrefour ma półki z żarciem produkcji ukraińskiej, a przy tym ile ich do nas do pracy przyjeżdża to pojawia się liczniej sklepy ukraińskie
  • Odpowiedz
Czy tylko mi się wydaje,ze bohater pierwszoplanowy jest nabity jak kapiszon? Gestykulacja i ruchy mimowolne troche to zdradzają. Pełen szacunek dla tego pana za podjęcie tematu gospodarstwa rolnego w naszym kraju i konekwencje w poczynaniach, ale to idzie w zdecydowanie złym kierunku wg mnie
  • Odpowiedz
Po co Polacy sprzedają w pełni wyprodukowany produkt w Niemczech w Polsce?


@KrzysztofMickiewicz: bo niemieckie produkty są generalnie lepsze jakościowo. Nie każdy chce wspierać polską wieś, a już na pewno nie kosztem własnego zdrowia.

Sanepid opublikował już listę firm dodających do swoich produktów sól drogową, czy dalej bezpieczniej założyć że żywność made in poland to toksyczne g---o?
  • Odpowiedz