Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mukkadun: wyjaśnij mi co zyskaliśmy do tej pory dzięki tej "walce o swoje"? Bo #!$%@? nic z tego nie widać, poza tym, że w tej chwili mają nas za kompletne pośmiewisko, a po wejściu w europejską koalicję z Le Pen, Salvinim i Orbanen za służalczyków Moskwy
@Niggalke: Nic nie zyskaliśmy, bo rządzą nami miernoty. Dobre rządy by dały układy jak i suwerenność. Co mnie rozbawiło w Twojej wypowiedzi to to, że najlepiej to nic się nie odzywać, siedzieć pod miotłą "i jakoś to będzie". Co Ty jesteś jakaś 80letnia stara baba, co już się poddała i nie chce lepszej przyszłosci dla swoich dzieci i wnuków? Też wytknąłem w Twojej wypowiedzi to, że sypiesz populizmami, bo tak jarek
@enforcer: Nie Rosjanie mu zabili brata, a lewaccy terroryści, nie wgrałeś sobie updateów ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie pewnie coś jest na rzeczy, ale argument totalnie #!$%@? szuryzmami i kłamstwami.

Zamienia prawdopodobnie poważny temat na gimnazjalną teorię spiskową ośmieszając ja i działając na rękę Rosji. Dobra robota towarzyszu.
@enforcer: jeszcze do Turowa ta narracja jakos trzymała się kupy jak naciągnięte gacie na grubasie, ale Trzaskowksi, Holownia i całkowite przemilczenie clue problemu jaki tak występuje z kompletna wyjebka na zarzuty Czechów obnaża mocodawcę XD Takie gowno patriotyczne posty to w 2015 mogły przechodzić

PS Niemcy z tym atomem to debile nie mistrzowie strategii, sami na siebie energetycznego bata kręcą
Tylko, że za tego złego Tuska to mi się żyło 100% lepiej.


Możliwe. Natomiast wszystkie dane mówią, że ogólnie ludziom żyje się lepiej teraz. Od statystyk bezrobocia, przez średnie pensje (odejmując inflację), po dane makro. Nie ma takiej dziedziny życia, w której nie poszlibyśmy do przodu. Może opieka zdrowotna.

Kupę kasy poszło na CPK, na przekop mierzei


xD I ty to biedaku czujesz w portfelu, tak? Te promile wartości rocznego budżetu? Choć,
@Arc2: jesteś #!$%@?ęty albo opłacany skoro piszesz, że kaczyński jest prorosyjski

@Niggalke: sprawy o których piszesz, są polityką teraźniejszą, a to wszystko co się dzieje to jest chęć narzucenia wszystkiego co się tylko da Polsce, geopolityka i nordstream2 to polityka na najbliższe dziesięciolecia, ktoś się na nas obraził i robi nam na złość nord stream'em od dziesięciu lat? czy może niemcy rozpieprzają europejską intergrację, żeby zrobić nam na złość za
@rmk93: Rob screeny dla potomnych, jak w dniach zaakceptowania NS2 taka ilość wykopków jest zdania, że to Polska sama sobie winna tego, że chcą nas #!$%@?ć. Tak jakby nigdy w życiu sąsiad zachodni i wschodni nie był ku naszemu rozpadowi. Jak to mówił Bialek? Wykopki to elita internetu?
@Niggalke: nie wszystko da się przewidzieć, a nie wszystko również wytłumaczyć opinii publicznej, sprawy o których Ty myślisz, że pisze są z kolei konsekwencją podpisania traktatu lizbońskiego. Pętla się zaciska, pieniądz ma rację, a karty rozdają najbogatsi.
Możliwe. Natomiast wszystkie dane mówią, że ogólnie ludziom żyje się lepiej teraz. Od statystyk bezrobocia, przez średnie pensje (odejmując inflację), po dane makro. Nie ma takiej dziedziny życia, w której nie poszlibyśmy do przodu. Może opieka zdrowotna.


No ciężko żeby nie, skoro Polska niezależnie od tego kto rządzi miała stały wzrost gospodarczy od upadku komuny. Sęk w tym, że PiS w tym momencie przejada ten wzrost. W 2020 roku zanotowaliśmy pierwszy raz