Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jbagiet: znasz się sam na wszystkim najlepiej, nie chce mi się dyskutować, bo to do niczego nie doprowadzi. Wolę pooglądać debilne memy, aniżeli tracić czas na zbędne wymiany zdań
@enforcer: Mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°) propagowanie żelaznej logiki to jakbyś wrzucał newsy z soku z buraka. Budowanie wizji świata w stylu oblężonej twierdzy, w tym przypadku jako podkładka pod lex TVN. Wyjaśnił cię kolega wyżej, gdyby polski rząd był rzetelnym rządem, do żadnej z opisanej sytuacji by nie doszło. Amerykanie w sprawie NS2 wolą dogadać się z Niemcami niż Polską, bo widocznie tam lokowanie swoich
@Niggalke: Jak chcesz sie dogadać z Niemcami i Rosja jak jesteś dla nich pachołkiem, zejdź na ziemie, a szurem to jesteś ty pisząc te brednie o polityce zagranicznej nie mając zielonego pojęcia.
Czy to PO czy to PIS nie Jesteśmy dla nich parterem do rozmów. Kapitał nie ma narodowości Haha
gdyby nasz rząd nie był zaopatrzony w Trumpa jak w święty obrazek


@Niggalke: W republikanów, bo to jedyna możliwa opcja. Demokraci nigdy nie byli dobrzy dla Polski, jak rządziło PO i Obama w 2009 tarcza antyrakietowa jednak została odsunięta. Ale tak tak szur szur lepiej nie walczyć o swoje, a później jak mi źle w tej Polsce #!$%@? i zbierać plusy pod tagami emigracja.