Wpis z mikrobloga

cieszą że takie boty jak ty wychowali sobie na zachodzie


fruwają pod niebo z radości. Za to są strasznie smutni, że tacy jak ty psują im robotę, usprawiedliwiając ich deale z niemiaszkami czy wycofywanie się USA z naszej części Europy.

@Mikka:
@Mikka:

no tak, tak. Wprowadził duszną atmosferę i podzielił społeczeństwa xDDDD Ty masz dodatnie IQ? Poproszę o konkrety. Cóż takiego prorosyjskiego robił Trump, prócz farmazonów, które napisałem za ciebie wyżej?

Z PiSem to też dobra beka. Od lobbowania za sankcjami w Brukseli, przez przekop Mierzei, po najściślejszą w historii współpracą z Waszyngtonem i statusem klienta nr 2 jankeskiej zbrojeniówki i US Army stacjonującej na Mazurach. Tak właśnie wyglądają rządy opcji prorosyjskiej.
@kryptonim_putas: Ośmieszasz to się ty bo jesteś naiwniakiem zwykłym. Każdy już widzi jak wygląda dzisiaj rzeczywistość, i obecnie trwa spór cywilizacyjny między wschodem a zachodem. Gdyby w imię ideałów żywcem wyjętych zza wschodniej granicy PIS postanowił wyjść z Unii, to nie istnieje nic równie katastroficznego i sprzyjającego Rosji, co moglibyśmy porównać. Ciekawe jak wyjaśnisz PISowską przyjaźń z rusofilami pokroju Salviniego? #!$%@? coś dalej o sankcjach czy Mierzej(Rosja nie podniesie się po
@kryptonim_putas: Dobra, sprawdziłem, 4 miesiące konto, od początku do teraz ciągła obrona i usprawiedliwianie rządzącej partii wymieszana z wbijaniem szpilek w opozycje i poprzednie rządy xD, plus zwyczajne kłamanie i przeinaczanie faktów jak na przykład to że terminal LNG to zasługa PISu, albo że wzrost gospodarczy, który utrzymuje się w top Europy od lat 90 to też PIS, plus bronienie Tarczyńskiego xD. Ile ci płacą?
Czyli nie wymienisz ani jednego KONKRETNEGO ruchu, który świadczyłby o prorosyjskości PiSu lub Trumpa? Proszę o jeden przykład

trwa spór cywilizacyjny między wschodem a zachodem.


Czyli dokładnie tak jak pisałem wyżej. Zero konkretów, same pierdu pierdu. A tak swoją drogą, jak myślisz, geniuszu? Na czym zależy Kremlowi. Na wsparciu w walce z LGBT czy na tłoczeniu gazu z pominięciem krajów Europy Środkowo-Wschodniej, czyli wytrąceniu im z rąk jednego z niewielu geopolitycznych atrybutów
Czyli dokładnie tak jak pisałem wyżej. Zero konkretów, same pierdu pierdu. A tak swoją drogą, jak myślisz, geniuszu? Na czym zależy Kremlowi. Na wsparciu w walce z LGBT czy na tłoczeniu gazu z pominięciem krajów Europy Środkowo-Wschodniej, czyli wytrąceniu im z rąk jednego z niewielu geopolitycznych atrybutów jakie posiadają? Jak można być tak niemądrym? JAK?


@kryptonim_putas: Na pewno zależy im na tym żeby skłócić Polske i kraje graniczące z Rosją z
@Mikka:

I znów jedynie stos banałów i zero konkretów. Ciekawostka dla kretynów, którzy sami nie umieją tego zweryfikować: nie ma podstawy prawnej w prawodawstwie UE, pozwalającej na usunięcie państwa członkowskiego. Tyle w temacie straszenia Polexitem.

Swoją drogą, ciekawa sprawa. NS2, handlując z Rosją bezpieczeństwem kilku ważnych krajów regionu, nie jest łamaniem idei UE. Łamaniem idei UE jest to, że mówi się, że się naszym bezpieczeństwem kupczy...

...Pakiet Mobilności, uderzający wprost w
@Mikka:

xDDDDDDDDDDD

Czy ty chłopie jesteś normalny? Jak krytykuję kogoś za współpracę z kimś to między wierszami nie umiesz wyczytać odrazy do tego kogoś?

Rosja to chlew obsrany gównem. W dodatku agresywny, wrogo do nas nastawiony i średnio kompatybilny kulturowo. Wolałbym #!$%@?ć sobie nogę przy samej dupie niż wpaść w jakikolwiek sposób w ich objęcia. Miałem okazję kiedyś być w Obwodzie Kaliningradzkim turystycznie i większego syfu nie widziałem jakem żyw, a
@kryptonim_putas: Owoce są takie że skłóceni jesteśmy z całym zachodem, nie respektujemy prawa i instytucji Unii Europejskiej i wyraźnie słychać sugestie że bez Polski Unia byłaby lepsza. Ministrem Sprawiedliwości Polski jest gość, który jawnie jest antyunijny i nie respektuje unijnego prawa i instytucji sądowniczych, ministrem w MEN jest gość, który nie respektuje Europejskich wartości, szacunku do mniejszości i ich praw, i nie respektuje świeckości i wolność sumienia obywateli, a ministrem obrony
@Mikka:

dzieciaczku, i znów jesteś w stanie zafundować jedynie okrągłe zdania. Respektujemy prawo unijne w ramach traktatów, bo to ich postanowieniami jesteśmy związani. Jak każde szanujące się państwo (wrzucałem niedawno na wykop artykuły o Włoszech, Belgii, niemczech, Hiszpanii) nie pozwalamy wtrącać się w sprawy, które powyższymi regulowane nie są.

Problemem jest, że ty bardziej nienawidzisz Pis niż kochasz Polskę. Wiedzę, a właściwie jeden punkt widzenia, czerpiesz z jakiegoś wykopu, zupełnie bez
@kryptonim_putas:

dzieciaczku, i znów jesteś w stanie zafundować jedynie okrągłe zdania.


Jeżeli takie persona jak Ziobro, Czarnek czy Macierewicz to dla ciebie "okrągłe zdania", to szokująco słabo jak widać śledzisz polską scenę polityczną ostatnich lat, albo wykonujesz po prostu swoja pracę w ignorowaniu. Nigdy nie twierdziłem że Unia i zachód jest cacy, ale jaki ma sens spieranie się o to, gdy ciąży nad nami groźba izolacji i wrzucenia w strefę wpływów
@Mikka:

i szanowanych autorytetów w dziedzinie geopolityki typu Sikorski


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A to dobre. Hrabia Sikorski może być dla kogokolwiek autorytetem :D A w ogóle to jak bardzo naiwnym trzeba być by traktować słowa aktywnego polityka jako coś obiektywnego?

Koniec dyskusji nastąpił w momencie kiedy zorientowałeś się, że nie masz żadnych argumentów na poparcie swych tez, czyli właściwie od samego jej początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazywaj mnie
@kryptonim_putas: Dyskusje z takimi betonami jak ty, to zawsze było walenie o ścianę.

Hrabia Sikorski może być dla kogokolwiek autorytetem :D


Do twojej wiadomości to za Sikorskiego mieliśmy najlepsze stosunki i z zachodem i z Rosją więc ten śmiech to rozumiem z samego siebie? Gość daje wykłady na najbardziej prestiżowych uczelniach świata. ma kontakty i dobre stosunki z najważniejszymi najbardziej szanowanymi autorytetami politycznymi na świecie. Był wiele lat szanowanym na świecie