Wpis z mikrobloga

Co to jest? Jakiś scam? Dostałem meila od jakiejś rosjanki

Cześć. Poznamy się?

i jej fotki.
Dla beki napisałem że czemu nie i odpisała mi:

Cześć! Jestem Daria, Urodzona 20 maja 1996 roku. Mieszkam w Rosji, w mieście Penza. Studiuję inżynierię. Zrobiłam kilka zdjęć abyś mógł mnie lepiej reprezentować;) nie mam chłopaka ani dzieci, nigdy nie byłam mężatką. Planuję znaleźć pracę w Twoim kraju. Więc wkrótce możemy się spotkać i poznać w prawdziwym życiu. Z jakiego miasta jesteś? Jesteś moim pierwszym zagranicznym przyjacielem i chcę cię lepiej poznać przed prawdziwym spotkaniem, napisz mi więcej o sobie, swoich pasjach, pracy! Czekam na Twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że powiesz mi swoją opinię na ten temat Twoja nowa przyjaciółka Daria.


Czy właśnie ktoś próbuje mnie w coś wkręcić albo coś? Pod chodze do tego sceptycznie bo jestem zwykłym normikiem i rzadko laski w internecie same do mnie zagadują.

#badoo #tinder #sympatia
rtpnX - Co to jest? Jakiś scam? Dostałem meila od jakiejś rosjanki 
 Cześć. Poznamy s...

źródło: comment_1626986979qbDvCGw870QA8gtZ7rzUL9.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Co to jest? Jakiś scam? Dostałem meila od jakiejś rosjanki

Cześć. Poznamy się?

i jej fotki. Dla beki napisałem że czemu nie i odpisała mi:

Cześć! Jestem Daria, Urodzona 20 maja 1996 roku. Mieszkam w Rosji, w mieście Penza. Studiuję inżynierię. Zrobiłam kilka zdjęć abyś mógł mnie lepiej reprezentować;) nie mam chłopaka ani dzieci, nigdy nie byłam mężatką. Planuję znaleźć pracę w Twoim kraju. Więc wkrótce możemy się spotkać i poznać w
  • Odpowiedz
@rtpnX: tak, z 6 lat temu mialem coś podobnego. Jak wypytałem o coś co by miało potwierdzić że to co pisze to prawda przestała pisać ;)
  • Odpowiedz