Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela zaraz jak to #!$%@? 99 %? Jak nasieniowody są przecięte, po paru miesiącach penis ostatecznie oczyszcza się z resztek plemników(robi się potem badania) , to skąd ten 1%"? Skąd się wezmą plemniki w wytrysku, gdy nasieniowody są przecięte? #!$%@?, byłem pewien, że wazektomia to 100 % pewności
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: natura to jednak #!$%@? jest... Szlag by to trafił, przecięty nasieniowód się może zrosnąć, byle te zasrane plemniki dotarły do jajeczka i mielarka mięsa toczyła się dalej.... Najgorzej, ze moja kobieta dzieci (niby, bo z kobietami to nigdy nic nie wiadomo) mmieć nie chce, ale niestety powiedziała, że w przypadku ewentualnego zapłodnienia o aborcji nie ma mowy, a już myślałem, że zakosztuje sexu bez gumy (co do tabsów nie
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: rozumiem Cię, ale nie wchodząc w szczegóły (nie będę tu opisywał na publicznym portalu, mam swoje zasady) robię wszystko tak, że opcja ciąży jest w zasadzie w 100% niemożliwa, zresztą pewnie domyślasz się o co chodzi. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz