Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sluchajcie w Niedziele zniknął mój portfel, a akurat wprowadzilo się dwóch typów i jeden z nich nagle niby musi wyjeżdzać, plus dodatkowo jest cyganem xD (siedzi caly czas w domu więc nie mam jak przeszukać jego pokoju), musze być pewien na 100% że to on żeby cos z tym zrobić, i tu jest pytanie, macie jakies pomysły jak mogę to zrobić (na 99% jestem pewien że to on, bo dobrze z resztą domowników sie znamy a nigdy nie zginęlo tutaj nic, przeszukałem cały dom i wszystkie sklepy w których byłem)?
#cygan #zlodziej #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f953ef2eb63b000a8e6469
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
AnalnyPoemat: Czasem naprawdę zadziwia mnie tok rozumowania niektórych osób i dlatego uważam że ponad połowa postów na tym tagu to B8. Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć ze zamiast dzwonić na policję tak sobie czekasz, uśmiechasz się i piszesz na anonimowe.

Dzwoń gamoniu!

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: Chodzi zupełnie o co innego, byłem święcie przekonany że go gdzieś włożyłem, a nie potrzebowalem go az do dziś, a okazuje się że go nie ma nigdzie po prostu. Puzzle układają się bo, w niedzielę on się wprowadził a od niedzieli nie widziałem mego portfela. Nie chce zwyczajnie kręcić małysza jeśli nie mam 100% pewności że to był on.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)