Wpis z mikrobloga

@kuite22 dla mnie to dziwne, kiedy ktoś już w drugiej wiadomości proponuje spotkanie. Ale umówmy się, że ja to ja i mogę być dziwna. Lecz widzę to tak, że taki gość poleci na randkę z każdą która się zgodzi. Można powiedzieć, że lubię, kiedy porzeczka jest postawiona nieco wyżej niż ta w przypadku faceta, którego mogę mieć na skinienie palca. To po prostu przewidywalne, oczywiste i nudne.
@Andrej1988 27. Jako ciekawostkę powiem, że z moim obecnym chłopakiem znamy się od 10 lat, a parą jesteśmy dopiero od niedawna, mimo dziesiątek prób, które podejmował po drodze. I spacerów i randek i tego wszystkiego. W tym czasie były okresy, kiedy nie mieliśmy ze sobą totalnie żadnego kontaktu nawet przez rok. Więc nie zawsze wszystko jest takie proste.
27. Jako ciekawostkę powiem, że z moim obecnym chłopakiem znamy się od 10 lat, a parą jesteśmy dopiero od niedawna, mimo dziesiątek prób, które podejmował po drodze. I spacerów i randek i tego wszystkiego.


@angelika_tracz: Cierpliwy chłop, chyba mu bardzo zależy bo niejeden dałby sobie spokój już dawno.

Nie warto tam długo pisać, zdarzało mi się pisać po 2 i 3 miesiące nawet, a kończyło się ghostami. Lepiej max kilka dni,
@Andrej1988 27. Jako ciekawostkę powiem, że z moim obecnym chłopakiem znamy się od 10 lat, a parą jesteśmy dopiero od niedawna, mimo dziesiątek prób, które podejmował po drodze. I spacerów i randek i tego wszystkiego. W tym czasie były okresy, kiedy nie mieliśmy ze sobą totalnie żadnego kontaktu nawet przez rok. Więc nie zawsze wszystko jest takie proste.


@angelika_tracz o jezu, ale mi żal tego chłopa xd