Wpis z mikrobloga

Śmieszki śmieszkami, ale analizując poważnie i patrząc po zapowiedziach i ruchach na steamdb to jest więcej niż prawdopodobne, że 1.3 wleci jutro. Jestem nawet w stanie się założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077
  • 8
  • Odpowiedz
@Samurai77: Taki średni ten zakład bym powiedział. Ja koszulki Cyberpunka nie zdjąłem od 10 grudnia więc co mi z Twojego tygodnia? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kylson: Patrząc co się działo z patchem 1.1, który został wypuszczony późnym piątkiem, najbezpieczniej dla nich byłoby wypuścić w poniedziałek po południu, jak w przypadku patcha 1.2. Ale nie zaprzeczam, że może być to ten tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slums: to pokazuje tylko, że u nich bez zmian. Wszystko na ostatnią chwilę i byle by się wyrobić przed piątkiem, bo weekendzik. Pyk, pyk jako-tako i fajrancik. A później płacz na portalach workingowych, że crunch i praca w weekendy.
  • Odpowiedz
ruchach na steamdb


@kylson: To może być dobra i zła wiadomość, bo prawdopodobnie testują to mocno w związku z kompatybilnością DLC, a jak coś nie będzie się zgrywało, to mogą to testować do porzygu i się nie doczekamy zbyt prędko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz