Wpis z mikrobloga

53h gry w Space Exploration. Bittery na Rampancie(mod) mi się zbugowały i przestały się respawnować nowe wersje, a są tylko te klasyczne. 100 science/min i zaczynam rozbudowywac bazę do 500/min przed wejściem w kosmos na całego. Przyjąłem sobie estetyczną wersję blokową(100x100), którą projektowałem przez jakieś 10h xd Ale fun jest
#factorio
Pobierz
źródło: comment_1626943093cYqwKkger6wy4b7SPqUux7.jpg
  • 8
@Beniamin_Emanuel: Zacząłem ostatnio SE solo, ale nie wiem, czy mój komp uciągnie late game, czy nawet mid game. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś strasznie ciężki ten mod - musiałem trochę ustawień dotyczących wczytywania sprite'ów pozmieniać, bo mi się nie chciało nawet uruchomić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdopodobnie za mało pamięci na GPU. Może na drugim kompie będę musiał spróbować, gdzie mam mniej RAMu
@Beniamin_Emanuel: ooo,a co to za badanie? chyba że jakieś kolejne z serii nieskończonych.

Ja polecam lecieć od razu w kosmos, całkowicie inna gra i inne problemy, a dość szybko zacznie brakować surowców, więc będzie bardzo dobra motywacja do rozbudowywania fabryki na Nauvisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)