Wpis z mikrobloga

Wybieram się na Maltę na 3 dni niedługo. Zastanawiam się jak poruszać się po tym kraju. Do hotelu z lotniska będę miał chyba z 12km.

Macie doświadczenia jak najlepiej będzie to ogarnąć tam?

Patrzyłem na samochody, ale nie podoba mi się, że muszę np. dać 1200 euro kaucji.

#malta #wakacje
  • 50
  • Odpowiedz
@Peterov: To zawsze trudne pytanie haha :) Malta jakaś droga nie jest typu piwko, koktajl to podobnie co Warszawa. Jedzenie - czym bardziej restauracyjnie tym drożej, tam fastfoody i jakieś przekąski są za grosze restauracje dość drogie. Myślę, że 500 wystarczy bo co liczmy to około 110 euro czyli 36-37 euro na dzień. Powiem Ci tak no zależy. Restauracje są dość drogie, ale pizza nie wiem z 8-10 € kosztuje? Jakieś
  • Odpowiedz
@Olbor: Okej, no własnie pradopobonie będe musiał ogarnąć taksę, jakiegoś bolta czy coś na powrocie... Mam samolot gdzieś po 11, a godzinę jedzie się MPK tam. A słyszałem, że to MPK dziwne tam jest xd
  • Odpowiedz
@Peterov: tak pamiętam jak musiałem stać w kolejce pół godziny i parę autobusów jechało bo kierowca sobie decydował że jest już full xd no to raz zapłacisz luz chyba jakiś bolt.
  • Odpowiedz