Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
drogie mirko
mam 30+ lat, a dowiedziałem się, że koleżanka


mając na TIK TOKU ledwo 22 tys obserwujących już żeruje na widzach i zgarnia sobie 'donejty' na wyjazd do faceta, który będzie w Serbii na zawodach (jesienią) Mało tego, zbiera kasę na przyjaciółkę, bo w sumie czemu ma jechać sama. Nakręciłem ją wcześniej


by poszła do pracy, teoretycznie idzie w sierpniu, ale nie po to by zarobić na wyjazd, tylko po to by zamknąć mordę tym, co jej psują PR. Ma faceta, a z każdym dniem przesuwa baaardzo delikatnie granice na co sobie pozwolić, a na co nie. Jakie teksty są 'hihi daj spokój', a które 'STOP". T JEJ typ to 10/10 a jednak gdy cyferki na koncie rosną to coś się w niej zmienia...
Z drugiej jednak strony mam 'przyjaciela', który za namową wszedł w 'ustawiony związek' z instagramerką


Ona ma kasę, a on ogromną tube na promocję swojego biznesu. Oj nawet nie wiecie jak to pomogło mu, biznes targetowany do mas, więc super sprawa, ona nie kuma liczb, po prostu ma fajne życie, które dobrze się klika na insta, a im lepiej się klika tym lepiej lecą like. Jeszcze na początku jarał się nią, że taka fajna lalka, ale gdy ona wykręca mu liczby to nawet już nie sypia z nią. Dałby ją na OF gdyby tylko to mu monetyzowało. A jak ona? Gdy byliśmy w ?Grecji 1 msc temu była happy jak nigdy. Az do czasu, gdy piliśmy sobie w barze, podrywał ją Grek (chyba). Ona odrzucała jego zaloty, była bardzo chciała być fair. A on? Nawet nie zauważył, gdy usłyszał od nas to, zażartował tylko,że ona i tak nie ogarnia angielski bez jego pomocy.
Smutno jej było. Więc kolega, który tam byl jako pracownik / pomocnik, miły chłopak, z dobrego domu, trenuje sobie 4 razy w tyg. nie wiele mówi, dużo wkłada, wstaje przed kumplem, by być na nogach gotowym. Ogólnie zależy mu. Poszedł do typiary pocieszyć ją na basen (mieliśmy 3 małe domki / bugalow i na środku basen) . Siedziała, piła sobie jakieś babskie wino. Gdy widziałem ich jeszcze przy zachodzie słońca to każdy na swoim leżaku. Po 1,5h gdy już byliśmy zrobieni, szedłem po lód do recepcji siedzili na jednym leżaku ( nie wiem kto siadł do kogo). I już wtedy myśl - uuuuu będzie sie działo. Wracam z lodem i już widze każy na dole. Laska rozdziela typów. Coś tam do ziomka, że spokój misiek, daj mi wyjaśnić. Przejdę do ważnych momentów. Stojąc obok i patrząc jak lód topnieje, bo trwało to długo, zauważyłem popielniczka typa była z prawej, a lampka + butelka z lewej. Czemu to ważne ? Bo ona siedziała tam gdzie popielniczka, czyli TO ONA sie dosiadła. A padło tam takie coś:
- ze mało jej było Greka, teraz chce jeszcze kolege wyruchać.
Ona w płacz, że jej było smutno, a on tylko DOSIADŁ się i ją pocieszył. Sprytnie to wzieła, bo on chciał pocieszyć ją, ale to ona się przesiadła. Kolega spytał, czy to prawda - niestety młody rycerzyk debil powiedział - TAK. zamiast wyjaśnić dokładniej,. Wtedy przeprosił swoją dziewczynę, jego #!$%@?ł. Ogólnie wyszło, że to jego wina, nasłuchał się strasznie, w sumie nie żal mi go było, bo po #!$%@? bawił się w rycerza.
A gdzie drugi przełom?
To było wczoraj. Ten typek, ten wlasnie wyżej opisany wiedział, że mam tą kolezankę, słyszał jak mówie o tym jak zbiera kasę wyżej wymieniona koleżanka. Wpadł na pomysł, że zapożyczy się u mojego kolegi, weźmie pensje i ..


wziął telefon zadzwonił, przedstawił się i zaoferował mojej znajomej, że opłaci jej bilet, sobie i pojadą razem do tej Serbii jesienią. xDDD oplaci jej wszystko, że chętnie ją pozna, ona ze tam jedzie na zawody, a on, ze przeciez on będzie ciągle zajęty, za zaopiekuje się nią. Ona na początku odmówił, ale szybko zmieniła zdanie. Mi powiedziała dziś o tym, że czuje, iż facet może liczy na coś. I co ona na to?
NIC.
Po prostu skorzysta.
czuje się dziwnie.,
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #wakacje


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f8ab4d1ac965000b015ace
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2