Wpis z mikrobloga

Chrum kwik czemu ludzie nie oglomdaja, przecież klikbajtowy opis dałem :o w pl wyświetlenia powyżej 100k tutaj już spadają do 60k
Ten ostatni odcinek to tak zrobiony na #!$%@? że już nie mam pytań, podsumowanie robione po łebkach. Raz jest dieta raz nie ma. Serio zaczynam się nawet zastanawiać czy oni sobie nie podrzucają tych monet bo wygląda to trochę sztucznie xd

#odyn
Pobierz picasssss1 - Chrum kwik czemu ludzie nie oglomdaja, przecież klikbajtowy opis dałem :...
źródło: comment_1626934398qQdBtOPuKI0LI9xZoiJ8g9.jpg
  • 16
@picasssss1: #!$%@?. Ile odyn jest w stanie wyciagnac z yt kasy za wyswietlenia? Liczmy ze odcinek ma 80k wyswietlen srednio. Film jest codziennie, co daje ok 2,5mln wyswietlen/miesiac. Dodatkowo jakis hajs za reklamy pewnie.
@Cobesh: ale to drogi sprzęt, niech tylko tysiąc osób kupi wykrywacz w tym sklepie za 1500zł. Samej marzy 10% a kto ich wie ile mają, wychodzi 150k Ziko. Do tego dolicz sita, łopatki i resztę tego szmelcu.
Z yt cos tam uskrobie, na pewno min 2 kafle miesiecznie. Do tego 3 kafle z patronite to juz 5k. Uzbiera troche gówna z rzeki może za kolejny 1k w skali miesiaca. Uzbiera sie. W PL do tego czasem szukal za pieniadze obraczek plus widzowie mu podrzucali słoiki z zupą i ogórki XDD wiec koszty życia w PL zero zł, bo przeciez nie wydawał nic np na srodki higieny osobistej. Dlatego tak
@negroni: kurcze no ale nie wierze, ze nie robia na tym calym biznesie(kanaly odyna, odynce.pl, sklep) dobrego siana. Pieniadze kazdy umie liczyc. A przeciez w samym sklepie pracuje kilka osob. Jakby to nie przynosilo sensownych zyskow to nie wierze, ze brat Odyna by rzucil robote na kolei.
P.S odyn na patronite ma 1k miesiecznie, z czego na czysto pewnie z 7 stow
@Karakan2540: Wiesz co, nie wiem. Na pewno temat niszowy. Tam na Slasku to tez w sklepie nie ma stawek takich jak w Wawie, wiec pracownik =\= pracownik. Na pewno cos tam sprzedaja ale bardziej to te łopatki do grzebania w wodzie itd.
Sprzedaż w sklepiku jest na pewno spora patrząc na masę ludzi która go ogląda. Z Youtube przy takich wyświetleniach dziennych kilka tysięcy ma lekko. Biedny nie jest i nigdy nie będzie bo jest skąpy. Gra biedaka, to się dobrze sprzedaje i dlatego ludzie go oglądają, nie musi zbyt wiele udawać bo taką ma naturę. Przed wydaniem każdej złotówki zastanawia się sto razy. Wszyscy którzy zasmakowali fejmu i kasy z filmików prędzej czy